تبلیغات


تعبیر خواب ركاب انگشتر

خواب دیدم انگشترم را گم کردم بعد وقتی که پیداش کردم متوجه شدم رکابش شکسته تعبیرش چیه؟ محب مدنی میگوید چنان چه زن متاهلی خواب ببیند رکاب انگشترش شکسته است این به معنای اختلاف و مشکلاتی است که با همسر خویش پیدا میکند که .

خواب انگشتر یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم انگشتر در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب انگشتر می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب انگشتر را مطالعه نمایید و متوجه شوید انگشتر چه تعبیری دارد.

فهرست این تعبیر: تعبیرهای کلی آسیب یا نداشتن انگشت سایر موارد is_jame_انگشت شصت is_jame_انگشت سبابه is_jame_انگشت تعبیرهای کلی انگشتان دست: ابن سیرین می‌گوید: تعبیر پنج انگشت دست راست، نمازهای پنج گانه، و پنج انگشت دست چپ .

تعبیر خواب رکاب تعبير خواب رکاب به روايت محمدبن سیرین اگر بیند رکاب از زین جدا گردید، فرزند یا غلام است و چون با رکاب بود، فرزندی باشد که در کارها معتمد و امین است و دراو هیچ خیانت نباشد.

ترسور آنتیک اکتبر , انگشتر سنگ عقیق, تعبیر خواب انگشتر دیدگاه ها , بازدید در این پست از سایت انگشتر و سنگ های طبیعی تعبیر خواب انگشتر عقیق نگین سرخ,دیدن انگشتر عقیق سرخ رنگ در خواب چه تعبیری دارد؟ را برای شما عزیزان .

اگر بيند انگشتر او از زيور بود حقيرتر از آن جمله بود كه گفتيم.جابر مغربي گويد: . با کلیک بر روی حروف الفبا به تعبیر خواب خود دسترسی پیدا کنید.

خواب بازی یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم بازی در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب بازی می گردید می توانید در این مطلب براحتی تعبیرخواب بازی را مطالعه نمایید و متوجه شوید بازی چه تعبیری دارد .

تعبیر خواب هدیه گرفتن کاغذ. معبران می گویند: اگر ببینی کسی یا کسانی به شما کاغذ های سفید سیاه شده هدیه میدهند به این علامت است که بخاطر زحمت و فعالیت خودت در طی چند سال به مالی بزرگ دست پیدا میکنی که حلال است

خواب دیدن انگشتر طلا ابتدا به صورت موردی شامل تعبیر خواب انگشتر طلا,تعبیر خواب انگشتر عقیق,تعبیر خواب انگشتر فیروزه,تعبیر خواب انگشتر نگین دار ,تعبیر خواب انگشتر نگین سبز,تعبیر خواب انگشتر تعبیر خواب انگشتر, تعبیر .

خواب دیدن بدنتان بیانگر ایگوی دنیای رویای شما و هویت ضمیر ناخود آگاه شماست.در خیلی از فرهنگ های کهن، بدن، حتی به عنوان استعاره ای از دنیای معنوی و دنیای بالا دیده شده است. اعضای خاص بدن خصوصا اگر غیر عادی یا متفاوت باشند .

تعبیر خواب رباب (آلات موسیقی). تعبیر رباب، کارهای لهو و بیهوده و حرف‌های دروغ می‌باشد. اگر ببینی رباب می‌زنی، یـعـنـی نسبت به سخنان باطل و محال خشنود و راضی خواهی بود. اگر ببینی رباب را شکسته‌ای یا دور انداخته‌ای .

تعبیر خواب،خواب دیدن،تعبیر کردن خواب،خواب های خوب وبد،کابوس،روز خواب دیدن،شب خواب دیدن،تعبیر خواب قمری،زمان خواب دیدن,قمر درعقرب,خواب شیرین,خواب بد

خواب هایی که می بینیم بازتاب حالات روحی، دغدغه ها و ضمیر ناخودآگاه ماست. تعبیر کنندگان خواب بر اساس نشانه هایی که بعد از بیداری به یاد می‌مانند نتیجه گیری های جالبی از وضعیت روجی و جسمی فرد بیان می کنند.

خواب دیدم که دریک محیطی هستم که سوسک عقرب و مار آنجا رافرا گرفته بود. صداهایی از بیرون می آمد که شعار هایی بر علیه مدرسه میدادن (فکر کنم این بود که مدرسه باید تعطیل شه) و بهمین دلیل فکر کنم که در ساختمان مدرسه بودم.

تعبیر خواب حضرت یوسف-تعبیر خواب طلا-تعبیر خواب واقعی – تعبیر خواب آب – تعبیر خواب پروانه تعبیر خواب پسته تعبیر خواب پیاز تعبیر خواب پنیر تعبیر خواب پا تعبیر خواب پلنگ تعبیر خواب پرنده

تعبیر خواب آشغال،تعبیر آشغال در خواب،تعبیر دیدن آشغال در خواب،خواب دیدن آشغال,تعبیر خواب .

محمدبن سيرين گويد: اگر انار شيرين به خواب بيند، مال جمع كردن است و بعضي از معبران گفته اند يك انار شيرين خوردن در خواب، هزاردرم است كه بيابد و انار ترش غم و اندوه است و اناري كه نداند ترش يا شيرين بود، تعبيرش چون انار .

تعبیر دوغ در خواب. تعبیر دیدن دوغ در خواب. آنلی بیتون مى‏گوید: اگر خواب ببینید در حال نوشیدن دوغ هستید ، دلالت بر آن دارد که در پی کسب لذت مادی تأسف خواهید خورد و یک بی احتیاطی ، سلامت شما را به خطر می اندازد.

تعبیرخواب سگ نمادی از شهود، بینش، وفاداری، سخاوت، حفاظت و راستی است. خواب بیانگر این است که ارزش های قوی و تنش های خوب شما، شما را قادر می سازد که در دنیا

تعبیر خواب تصادف و مرگ دیگران. حادثه و تعبیر خواب تصادف انسان یا ماشین که با خون زیاد و حتی مرگ دیگران یا خودتان همراه باشد را در مطلب زیر دنبال کنید و از جوانب مختلف.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار