تبلیغات


تعبیر خواب افطار كردن

تعبیر سفره،تعبیر باز کردن سفره،سفره افطار،تعبیر. ۵ تیر ۱۳۹۳ – تعبير خواب به روايت محمد بن سيرين اگر كسي بيند سفره نو داشت، دليل است مال و نعمت يابد و كنيزكي صاحب جمال بخرد.

سفره افطار،تعبیر خواب سفره – باعلم ۵ تیر ۱۳۹۳ – تعبير خواب به روايت محمد بن سيرين اگر كسي بيند سفره نو داشت، دليل است مال و نعمت يابد و كنيزكي صاحب جمال بخرد. اگر آن سفره چركين بود،. تعبیر خواب روزه گرفتن | تعبیرستان

تعبیر خواب ادرار كردن  با کلیک بر روی حروف الفبا به تعبیر خواب خود دسترسی پیدا کنید.

اگر در خواب سفره ای چرک و کثیف ببینید که بر آن غذاهای نیکو نهاده‌اند از راه غیر صحیح سود می‌برید و چنانچه سفره تمیز و درخشنده باشد و غذائی کثیف بر آن نهاده باشند تعبیر خلاف آن است.

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تعبیر خواب سفر کردن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تعبیر خواب از سایت تعبیر خواب آکاایران…

تعبیر خواب کندن‌ (حفر کردن‌) تعبیر چنین‌ خوابی‌ بستگی‌ به‌ شرایط زندگی‌شما و جزییات‌ خوابتان‌ دارد. در مجموع‌ کندن‌ وحفر کردن‌ نشانه‌ کاری‌ سخت‌ یا وظیفه‌ و مسؤولیتی‌دشوار و حساس‌ است‌.

تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.

تعبیر خواب سفره بزرگ و پرنعمت غذا خوردن سر سفره. اگر به تازگی خوابی با مضمون غذا خوردن سر سفره، سفره ی بزرگ، سفره ی کثیف و همین طور سفره پر از غذا را دیده اید، حتما مطلب مربوط به تعبیر خواب سفره بزرگ و پرنعمت غذا خوردن سر .

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت برای شما عزیزان آماده کردیم دعای تضمینی و موثر برای پیدا کردن کار و شغل مناسب و رفع بیکاری هست . ذکر و دعای قرآنی سریع الاجابه و قوی و مجرب برای یافتن سریع شغل و .

تعبیر خواب گرفتن میوه . پدرش كارت رو باز كرد و كلى تبريك گفت و همشون خوشحال شدن و منو دعوت كردن بمونم و باهاشون غذا بخورم مامانش داشت واسم . وبع من ی چیزهایی ک قبل افطار کردن بهم تعارف .

تعبیر خواب آش نذری دادن. رشته، رشته امید است و خیر و برکت و نعمت. رشته را از خمیر آرد تهیه می‌کنند و چون آرد و خمیر آرد و گندم و نان همه در خواب‌های ما خوب هستند رشته نیز خوب است.

تعبیر خواب بال

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار