تبلیغات


تعبیر خواب اردک سفید مشکی

با تعبیر خواب غاز، تعبیر خواب اردک، تعبیر خواب کشتن غاز . اردک سفید . پیدا کردم اززیر سبدی ک خیلی صدا میکردن.حدودا ده تایی بودن ب رنگهای مشکی و زرد اون چنتا مشکیا یکیشون پاش ضربه .

اردک برای آدم‌ها معنا و مفهومی عمیق‌ دارد. در این نوشتار همراه ما باشید تا تعبیر خواب اردک را بدانید و با ۱۰ تعبیر دیدن اردک و مرغابی در خواب آشنا شوید.

تعبیر خواب اردک اسباب بازی نشانه این است که خواب بیننده فردی توانمند است و مشکلات قادر نیستند که وی را شکست دهند و بیننده خواب بر قابلیت هایش اطمینان دارد و می داند چگونه با فشارها و مشکلات زندگی مقابله کند.

تعبیر خواب یک اردک سفید دروغ و فریب است. تعبیر خواب اردک دو سر نشانه آنست که نیاز دارید بیشتر رگ و ریشه داشته باشید. شما نیاز دارید که به طور کامل به یک سری مسائل احساسی نگاهی بیندازید,/()

 تعبیر خواب اردک تعبیر خواب اردک نر و ماده ، تعبیر خواب خوردن گوشت اردک ، تعبیر خواب گاز کرفتن اردک ، تعبیرخواب اردک مرده ، تعبیر خواب اردک وحشی و از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله .,/()

تعبیر خواب لباس مشکی از دیدگاه ۸ تعبیرگر مشهور. دیدن هر یک از اشیاء مختلف در عالم رویا می تواند دارای نشانه هایی برای بیننده خواب باشد و هر یک از این خواب ها دارای تعابیری مختلف می باشند.

تعبیر خواب غاز و اردک در آب – دیدن غاز سفید بزرگ در خانه نشانه چیست. در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت تعبیر خواب غاز و اردک در آب – دیدن غاز سفید بزرگ در خانه نشانه چیست را برای شما عزیزان قرار دادیم .

با تعبیر خواب چادر، تعبیر خواب چادر مشکی، تعبیر خواب چادر سفید، تعبیر خواب چادر رنگی، تعبیر خواب چادری شدن، تعبیر خواب هدیده دادن چادر، تعبیر خواب چادر نماز و تعبیر خواب پاره شدن چادر همراه ما باشید.

تعبیر خواب جوجه اردک سفید . شیخ طوسی تعبیر خواب اردک و جوجه اردک زشت سیاه و بد رنگ را آفت مال میداند کدری و تاریکی و . سلام.من خواب دیدم ۴ تا جوجه اردک تووی بغلم داشتم ۳تا زرد یکی زرد و مشکی.

تعبیر خواب چادر سفید. تعبیر خواب چادر سفید ، معنی دیدن و پوشیدن چادر سفید در خواب ما چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

تعبیر دیدن غاز (اردک) در خواب. تعبیر خواب غاز: تعبیر دیدن غاز و اردک در خواب نیز مانند حیوانات دیگر بیشتر بستگی به اهلی بودن یا وحشی بودن آن دارد.ما در این بخش از مجله اینترنتی حرف تازه تعبیر خواب غاز و اردک را برای شما .

تعبیر خواب اردک. اردک مرده در خواب ضرر و زیان مالی است خواه بالغ باشد خواه جوجه و نابالغ اگر کسی خواب ببینید اردک زیبایی را میکشد دلیل بر اینکه به ثروت و مال او دزد میزند در واقع صدمه و اسیب به جوجه اردک برابر با از دست .

تعبیر خواب هدیه گرفتن چادر مشکی خاکی از مرده و زنده و چادر سفید و رنگی در سایت جسارت.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

تعبیر خواب چادر مشکی به سر داشتن دختر. اگر دختر مجردی خواب ببیند چادری شده است و فرقی ندارد رنگش چه باشید سفید باشد یا سیاه رنگی باشد یا ساده طرح دار باشد یا نباشد این نشانه ی شوهر است.

تعبیر خواب مرده چادر نماز سفید گلدار به سر کند اگر در خواب ببینی که مرده ای چنین چادری به سر دارد چه او را بشناسی و چه برایت غریبه باشد معنی این خواب این است که عمر شما زیاد می شود و این خواب خوبی است.

تعبیر خواب اسب سفید و سیاه و قهوه ای و قرمز، تعبیر خواب اسب از دید ابن خواب مادیان با کره: اگر ببینی مادیان کره‌ای دارد، یعنی آن زن فرزند دارد، طوری که اگر کره. دیدن اسب در خواب چه تعبیری دارد؟ yjc

تعبیر خواب کفش را می‌توان از جنبه‌های مختلفی نظیر رنگ کفش، کهنه یا نو بودن و سایر موارد مرتبط با آن بررسی کرد. با تعبیر خواب کفش سفید، کفش سیاه،‌ کفش پوشیدن، کفش خریدن و. با ادامه مطلب همراه باشید.

تعبیر خواب روسری مشکی. تعبیر خواب روسری مشکی ، معنی دیدن روسری مشکی در خواب ما چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

تعبیر مرغابی (اردک),دیدن مرغابی (اردک) چه تعبیری دارد,تعبیرخواب مرغابی (اردک) چیست,مرغابی (اردک) درخواب به چه معناست: مرغ آبی یا اردک در خواب دیدن خبری است غم انگیز که کانون خبر در دوردست قراردارد.

سلام. خواب دیدم خانه یکی از بستگان رفتم و برای بازگشت چادر مشکی ام را در منزل آنها گم کردم و در جستجوی چادر به منزل همسایه آنها رفتم و از یک پسر جوان که پدر و مادر مسنی داشت، چادر رنگی گرفتم و سر کردم که کاملا اندازه ام بود .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار