تبلیغات


تعبیر خواب فرو رفتن به زمین

اگر کسی در خواب دید که زلزله شده و زمین می لرزد به مردم آن سرزمین آسیب و بلا خواهد. تعبیر دیدن زلزله و ناپدید شدن و به زمین فرو رفتن در خواب همگی محنت و بلایی.

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیر زلزله و حنف و فرو رفتن زمین، دچار شدن به رنج و سختی و گرفتاری و بلای خیلی بزرگ از طرف پادشاه و یا دچار شدن به قحط و بیماری می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: فَخَسَفْنَا بِهِ .

تعبیر دیدن زلزله و ناپدید شدن و به زمین فرو رفتن در خواب همگی محنت و بلایی. صفحه اصلی تعبیر خواب; زمین – فرو رفتن در زمین.

فرو رفتن زمین در خواب به چه معناست؟ ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی بدون آنکه چاه یا گودالی وجود داشته باشد در زمین ناپدید شدی، یعنی هلاک و نابود می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری) اگر ببینی زمین تو را فرو برده است، یعنی دچار غم و .

تعبیر خواب زلزله و حنف و فرو رفتن زمین، دچار شدن به رنج و سختی و گرفتاری و بلای خیلی بزرگ از طرف پادشاه و یا دچار شدن به قحط و بیماری می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: فَخَسَفْنَا بِهِ .

تعبیر خواب زمین . اگر بیند زمین به غایت بزرگ شد، چنانکه پایانش پدیدار نبود، دلیل که زن کند واز آن زن او را نعمت و اسباب دنیا بسیار حاصل شود. . اگر بیند گل فرو ریخت، دلیل باشد که فرزندش نماند.

درباره سایت تعبیر خواب. وب سایت تعبیر خواب یکی از قدیم ترین و جامع ترین وب سایت های تعبیر خواب کشور است که در سال ۹۲ آغاز به کار کرد و هم اکنون با معنی بیش از هزاران کلمه به منبعی قابل اطمینان برای هم وطنان عزیز تبدیل شده .

 تعبیر خواب زمین ، تعبیر . اگر بیند گل فرو ریخت، دلیل . زمینی سبز و خرم دیدید که معمور و مفرح بود و شماا احساس کردید آن زمین به خودتان تعلق دارد کامیاب می شوید و زندگی شما به قدر وسعت آن زمین .

تعبیر میخی که در چیزی فرو رفته است، شرف و بزرگی در دنیا و آخرت می‌باشد. سایر موارد تعبیرگری می‌گوید: اگر ببینی میخ را به ریسمان بسته‌ای، یـعـنـی برادرت به مردی می‌پیوندد.

 این که می گویم رفتن به آسمان خوب نیست منظور رفتن تا بینهایت بدون توقف است که معبران این حالت را به مرگ تعبیر کرده اند اگر کسی در خواب ببیند که به آسمان می رود ولی درهای آسمان به روی او بسته شده است نشانه آن است که در امور .

تعبیر خواب شن و ماسه. خالد بن علی بن محد العنبری می گوید: دیدن شن و ماسه در خواب، بر پول و زیارت خانهی خدا دلالت دارد و ممکن است بر دشنامگویی و بهتان زدن نیز، دلالت داشته باشد. راه رفتن روی شن و ماسه به گفته معبران بیانگر./()

تعبیر خواب فرو رفتن در . دیدن خاک در خواب به تعبیر ثروت است و اگر کسی ببیند در جایی خاک می ریزد، یا بر سر خود خاک می ریزد، ثروتمند و پولدار خواهد شد. . (من روی زمین نشستم ونگاه میکردم) .

تعبیر آوار,دیدن آوار چه تعبیری دارد,تعبیرخواب آوار چیست,آوار درخواب به چه معناست: دیدن آوار و خرابه خوب نیست نه برای زن و نه برای مرد. اگر کسی در خواب شاهد فرو ریختن آوار باشد خواب او از حادثه ای غیر مترقبه خبر می دهد و اگر .

فرو رفتن در زمینابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی بدون آنکه چاه یا گودالی وجود داشته باشد در زمین ناپدید شدی، تعبیرش این است که هلاک و نابود می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری). اگر ببینی زمین تو را فرو برده است، یـعـنـی دچار .

تعبیر خواب زلزله و شکافتن زمین. تعبیر خواب زلزله و شکافتن زمین ، و دیدن شکاف و رانش و حفره در زمین در خواب همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

تعبیر خواب فرو رفتن خورده . آشپزخانه و در حال آوردن سینی چایی بودم ، حواسم نبود پام گیر کرد به فرش ، خوردم زمین ، استکان ها شکستند و خرده شیشه های آن داخل هر دو پام فرو رفت و با شدت زیاد خون .

اگر بيند گل فرو ريخت، دليل باشد كه فرزندش نماند. . با کلیک بر روی حروف الفبا به تعبیر خواب خود دسترسی پیدا کنید. . ” دریافت کد تعبیر خواب برای وبلاگ و .

تعبیر خواب زلزله و حنف و فرو رفتن زمین، دچار شدن به رنج و سختی و گرفتاری و بلای خیلی بزرگ از طرف پادشاه و یا دچار شدن به قحط و بیماری می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: فَخَسَفْنَا بِهِ وَبِدَارِهِ الْاَرْضَ…

با تعبیر خواب آسمان آبی، تعبیر خواب آسمان پر ستاره، تعبیر خواب آسمان های رنگی، تعبیر خواب رفتن به آسمان و تعبیر خواب افتادن آسمان آشنا شوید.

باتلاق: فرو رفتن در باتلاق یعنی یعنی فرورفتن در خود است به این ترتیب در اعماق وجود ما بستری از گل و لای قرار دارد که به سختی می توانیم از آن خود را بالا بکشیم چه بسا که امکان دارد که در این باتلاق ذهنی فرو رویم و غرق و خفه .