تبلیغات


از نظرامام صادق در خواب چیدن زیتون چه تعبیری داره

تعبیر خواب کلید و دسته کلید، باز کردن و بستن در با کلید، پیدا تعبیر خواب کلید از دید امام جعفر صادق (ع). تعبیرهای کلید عبارتند از: ۱- بشارت و خبر خوش ۲- رهایی از غم و اندوه ۳- بهبود بیماری ۴- رسیدن به آرزو ۵- قوت در دین ۶-

خواب گوشت یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم گوشت در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب گوشت می گردید می توانید در این مطلب براحتی تعبیرخواب گوشت را مطالعه نمایید و متوجه شوید گوشت چه تعبیری دارد

امام صادقعلیه ‌ السلام به عنوان رئیس مکتب جعفری، روحی را از طریق انقلاب اسلامی در این تاریخ ظهور دادند که منبع جوشش ‌ های عظیم انسانی ‌ اسلامی خواهد شد. جوشش ‌ هایی که عرفان و حماسه را به صحنه می ‌ آورد تا انسان ‌ ها .

ولی اینکه چه تعبیری از آن بشود به تبحر نیاز دارد .مثلا خواب مردن و مرگ در جائی معنای آن خود مردن است و در جای دیگر اطلاع دادن از اینست که از خطری جلوگیری شود و در جائی نشان از ترس و روحیات شخص است.

ولادت حضرت صادق جعفربن محمدبن علی بن الحسین(ع) در ربیع الاول سال (هـ ق) در شهر مدینه بود و در ماه شوال سال (هـ ق) در سن سالگی از دنیا رفت و در قبرستان بقیع در کنار پدر و مزار اجداد بزرگوارش به خاک سپرده شد.

روایتی است از امام صادق علیه السلام که در کتاب معروف به نام مصباح الشریعه نقل شده است: این جمله را شاید کم و بیش در کتابهای عرفانی دیده باشید.

آیا روایاتی از امام صادق (ع) در ارتباط با علم فیزیک وجود دارد؟ گنجینه پاسخ هااسلام کوئست مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی پاسخگویی به سوالات دینی, پرسش و پاسخ اسلامی, پاسخ به سوالات شرعی, پرسش و پاسخ .

نقش امام صادق(ع) در پاسخگویی به شبهات روز. استاد حوزه و دانشگاه درباره نقش امام صادق(ع) برای رفع انواع شبهات در دوران حیاتشان گفت: مواجهه فکری و عقیدتی در دوران امام صادق(ع) موجی از خشونت را بین مسلمانان ایجاد کرده بود که .

رؤیای صادق را بعد از گذشت دو سوم شب که فرشتگان فرود می‌آیند و آن پیش از سحر است می‌بیند. این گونه رؤیاها راستند و به خواست خدا تحقق می‌یابند مگر آن که بیننده خواب جنب یا ناپاک خوابیده باشد و خدا را چنان که شایسته است .

صادق زیباکلام، تحلیلگر سیاسی مدافع جمهوری اسلامی، در توییتر خود، اکبر هاشمی رفسنجانی، حسینعلی منتظری و مهدی بازرگان را سرمایه ملی و مهمتر از جنگل‌های شمال ایران و باغ‌های شمیرانات توصیف کرده است.

در حدیثی از رسول اكرم ـ صلّی الله علیه و آله ـ چنین نقل شده است: خواب بر سه قسم است: یا بشارتی از سوی خداوند است، یا غم و اندوهی از طرف شیطان است و یا مشكلات روزمره انسان است كه در خواب آن را می‌بیند. خواب صادق از دو قسم .

سایت خبری تحلیلی کلمه KALEME.com Irans latest breaking news and analysis. امام صادق(ع) از کسانی می‌گوید که با نیت خوب، ضرر می‌زنند سایت خبری تحلیلی کلمه

پوشیدن لباس‌های رسمی خیلی وقت‌ها عذاب‌آور است. این لباس‌ها گرم، سنگین و دست‌و‌پاگیرند. وقتی آن‌ها را به تن داریم احساس می‌کنیم خودمان نیستیم و صرفاً برای خوشامد دیگران یا رعایت آداب و رسوم آن‌ها را پوشیده‌ایم.

حضرت صادق(ع) امامت خود را همزمان با شهادت پدرش حضرت باقر(ع) از سال هجری قمری آغاز کرد و در عصر حکومت خلفای ستمگر اموی به ترتیب: هشام بن عبدالملک، ابراهیم بن ولید، مروان بن محمد و پس از انقراض سلسله امویان، در عصر عبدالله .

پنجره و برداشتی آزاد از داستان صادق چوبک در آپارات این هفته

زیتون-ماهو منفرد: صادق زیباکلام در جریان انتخابات ریاست جمهوری، در زمره حامیان شش‌آتشه حسن روحانی بود اما در یکی دو ماه اخیر، بارها از روحانی بابت ناامید ساختن رای‌دهندگانش انتقاد کرده است.

از امام صادق (ع) سؤال شد معنای تقوا چیست؟ فرمود: تقوا این است که خدا جای تو را در جایی که بدان فرمان داده خالی نیابد و تو را در جایی که از آن باز داشته نبیند.

در اين نظريه بر جسته ترين قسمت موضوع دو قطب متضاد است قبل از جعفر صادق فيلسوفان يونان و دانشمندان اسكندريه پي برده بودند كه در هستي اضداد وجود دارد و بعضي از آنها گفتند كه هر چيز را بايستي از ضد آن شنا خت.

چه آن روز زود باشد و عمر ما کفافش را بدهد و چه در آینده‌ای دور این اتفاق بیفتد ولی بالاخره روزی می‌رسد که دنیای ما، دنیای سرشار از عدالت خواهد بود.

در یک بازه زمانی دو ماهه، طوفانی از انتقادات علیه صادق لاریجانی، رئيس مجمع تشخیص مصلحت نظام وزیدن گرفته و او را ناچار به نگارش نامه به علی خامنه‌ای و تهدید به خروج از کشور و مهاجرت به نجف کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

داغ ترین اخبار