تبلیغات


تعبیر دیدن افتادن در خواب چیست؟

تعبیر خواب افتادن

زمانی که در خواب می بینید از یک موقعیتی می افتید، ممکن است این موضوع نشان دهنده از دست دادن کنترل باشد. در این شرایط ممکن است در زندگی واقعی خود با مشکلی دست و پنجه نرم کنید و احساس نمایید امنیت ندارید یا نمی توانید با مشکل مواجه شوید و آن را کنترل کنید. بخشی از زندگی تان ممکن است از کنترل خارج شده باشد.

این مشکلات باعث می شود قدرت، کنترل و  وضعیت فعلی خود را از دست بدهید. ممکن است احساس عدم امنیت داشته باشید یا حمایتی که نیاز دارید را در زندگی واقعی به دست نیاورید. به احتمال زیاد در حال دست و پنجه نرم کردن با یک مشکل بزرگ و چالش خسته کننده هستید.

ترس از دست دادن یک چیز شما را به سمت احساس افتادن و شکست سوق می دهد. خواب افتادن می تواند نشانه هشداردهنده ای باشد که بیان می کند باید در مورد فعالیت های واقعی خود هوشیارتر عمل کنید. این شرایط می تواند منعکس کننده موقعیتی در زندگی باشد که احساس بحران در مورد آن دارید.

در برخی از شرایط نیز رویای افتادن، می تواند نشانه ای از خستگی یا رسیدن به حداکثر ظرفیت موجود باشد. در این شرایط احساس می کنید دیگر نمی توانید برای رسیدن به اهدافتان کار بیشتری انجام دهید.  می توانید سرعت حرکت خود را کم کنید تا بتوانید خود را با شرایط جدید منطبق نمایید. از دیگران کمک بگیرید.

احساس افتادن از یک منطقه بلنداگر در خواب، زمانی که می افتید حس ترس ندارید ممکن است این موضوع نشان دهنده نبود  جدیت یا اهمیت در مورد موقعیتی باشد که کنترلی بر روی آن ندارید. افتادن بدون ترس در خواب می تواند منعکس کننده درجه خطرناکی از نبود مسئولیت در زندگی باشد.

در برخی از شرایط افتادن در خواب به معنای شکست شما در رسیدن به اهدافی است که برای زندگی خود تنظیم کرده اید. افتادن در آب نشان می دهد شما کنترل خود را از دست داده اید و قدرت کافی برای کنترل افکار و احساس منفی ندارید. ممکن است احساس کنید همه سیستم های حمایتی خود را از دست داده اید و تنها هستید.

رویای افتادن و زمین نخوردن نشانه حس از دست دادن کنترل با شکست دائمی است. این موضوع می تواند نشان دهنده یک شکست کامل باشد و هرگز به سرانجام نرسد. افتادن در خواب و زمین خوردن نشان می دهد که شما از عواقب و خطرات کارهای خود آگاه هستید. این یک حس ناخوشایند از دست دادن وضعیت و قدرت است. حسی که از اشتباهات خود درس می گیرید. ممکن است احساس کنید نیاز به شروع مجدد دارید و بتوانید با شکست های خود دست و پنجه نرم کنید.

افتادن از بلندی یا یک آسمان خراش نشانه از دست دادن کنترل بعد از رسیدن به یک موقعیت عالی، قدرت و موفقیت است. ترس از شکست بعد از موفقیت در چنین شرایطی وجود شما را فرا می گیرد. افتادن از بلندی می تواند نشانه ورود به یک شرایط افسرده کننده بعد از مبارزه باشد.

برخی از اوقات ممکن است در خواب ببینید که در حال افتادن از پله ها هستید. این نوع خواب نشانه ی از دست دادن سطح بالایی از دست آوردها یا دست و پنجه نرم کردن با شرایط دشواری است.

به عنوان مثال امپراطوری رم یک شب قبل از ترور خود در خواب دید که در بهشت است و جلوی تختی ایستاده است. بعد از چند دقیقه خدا ضربه ای به او زد و  او را به زمین فرستاد. این رویا در مورد احساس امپراطور درباره از دست دادن موقعیت و قدرت وی بود.

مثال دوم: مرد جوانی  در خواب دید که در حال افتادن به یک موقعیت بی پایان است. در زندگی واقعی این مرد شهرت و اعتباری برای زیبایی اش داشت. اما بعد از چند وقت به خاطر بیماری لاعلاج خود شروع به از دست دادن موهای خود کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

داغ ترین اخبار