تبلیغات


تعبیر خواب چمنزار: ۳۴ معنی و تعبیر دیدن چمنزار در خواب

دیدن خواب چمنزار  معمولا نشانه‌ی خوبی است، و در واقع نشان می‌دهد که همه چیز در زندگی شما خوب پیش می‌رود. چنین رویایی ممکن است لحظات شادی را در آینده‌ی نزدیک نشان دهد. دیدن چمنزار همچنین می‌تواند نشانه‌ی پیروزی بر دشمنان‌تان باشد. گاهی اوقات دیدن خواب چمنزار  علامتی است مبنی بر این‌که باید برخی از مسائل را که مانع موفقیت شما می‌شوند، رها کنید. اگر چمنزار در خوابی که دیدید، زیبا و سرسبز بود، ممکن است تعبیر خواب چمنزار نشانه باروری و ثروت باشد. چمنزار  در خواب در عین حال می‌تواند نشانه‌ای از رفاه و سلامتی باشد.

تعبیر خواب چمنزار

تعبیر خواب چمنزار ۱. دیدن خواب چمنزار سبز

اگر در خواب‌تان چمنزاری سبز و تر و تازه را دیدید، نشانه‌ی بسیار خوبی است. علف‌های سبز معمولا شگون و طالع نیکی را نشان می‌دهند که ثروت، سلامتی و شادی را برای شما و خانواده‌تان در آینده به ارمغان خواهد آورد.

این خواب ممکن است نشانه‌ای از رفاه و ثروت در مقاطع مختلف زندگی شما باشد.

چمنزار سرسبز ممکن است نشانه‌ای از بهبود وضعیت مالی و منابع درآمد شما باشد.

برای کسانی که عاشق هستند، دیدن خواب چمنزار سرسبز ممکن است نشان دهد که بین آن‌ها و یارشان  عشق و علاقه‌ی فراوانی وجود دارد.

معنای دیگر این خواب، توانایی شما برای اتکا بر خودتان است.

تعبیر خواب تجاوز: ۴۵ تعبیر دیدن تجاوز کردن یا مورد تجاوز قرار گرفتن در خواب

۲. دیدن چمنزار پژمرده و زرد

اگر در خواب چمنزاری ببینید که کاملا پژمرده و زرد شده‌است، نباید منتظر اتفاقات خوبی باشید. این خواب ممکن است نشانه‌ای از بدشانسی‌های جزئی شما در آینده‌ی نزدیک باشد.

۳. تعبیر خواب چمنزار خشک

دیدن چمنزار خشک در خواب، ممکن است بعضی موقعیت‌ها و رویدادهای ناامید کننده را در آینده‌ی نزدیک نشان دهد. این حوادث ممکن است به نوعی مربوط به زندگی روزمره‌ی شما باشند و حتی ممکن است سبب شوند که دست از تلاش برای رسیدن به اهدافی که در سر داشته‌اید، بردارید.

دیدن چمنزار خشک در خواب معمولا نشانه‌ی خوبی نیست، و احتمالا مشکلات مربوط به سلامتی را نشان می‌دهد.

این خواب ممکن است نشان دهد که لازم است با جهل و حماقت کسی در آینده‌ی نزدیک دست و پنجه نرم کنید.

تعبیر خواب چمنزار

۴. دیدن خواب چمنزارهای بلند

اگر در خواب دیدید که توسط چمنزارهای بلند احاطه شده‌اید، چنین خوابی ممکن است خوشبختی و رفاه را در آینده نشان دهد.

این خواب در عین حال ممکن است نشان‌دهنده‌ی توانایی حل برخی از مسائل مهم باشد که مدت زیادی است شما را آزار می‌دهد و همین حل شدن مشکلات ممکن است احساس شادی و رضایت را برای شما به ارمغان بیاورد. احاطه شدن در میان چمنزارهای بلند در عین حال، ممکن است نشانه‌ای از داشتن توهم یا اهدافی باشد که رسیدن به آن‌ها برای شما غیرممکن است.

 تعبیر خواب رعد و برق: ۲۶ تعبیر دیدن صاعقه در خواب

۵. تعبیر خواب چمنزار  سوخته در خواب

اگر در خواب‌تان چمنزار سوخته ببینید، ممکن است به زودی مشکلات و گرفتاری‌هایی در امور کسب و کار شما رخ بدهد.

۶. کاشتن چمنزار در خواب

کاشتن چمنزار در خواب ممکن است نشان دهد که تلاش شما و کار سخت‌تان در نهایت به نتایج مطلوب خواهد رسید و کامیاب خواهید شد.

۷. دیدن خواب چمن یا علف در دهان‌تان

این که در خواب ببینید به هر دلیلی چمن یا علف در دهان‌تان دارید، ممکن است نشانه‌ای از عدم تایید یا پذیرش چیزی باشد.

۸. خوردن چمن در خواب

دیدنی خوابی که در آن علف می‌خورید ممکن است نشانه‌ی خوبی نباشد. چنین خوابی در واقع نشان‌دهنده‌ی بیماری یا آسیب دیدن احتمالی در آینده‌ای نزدیک است که ممکن است مانع از اتمام کارها و تعهدات‌تان در زمان مقرر شود.

۹. دیدن رشد چمنزار در داخل خانه

این‌که در خواب ببینید، چمنزار در داخل خانه‌تان رشد کرده، نشانه‌ی خوبی نیست و ممکن است نشان دهد کسانی که در آن خانه زندگی می‌کنند، در آینده‌ی نزدیک مجبور به ترک آن خواهند شد.

 تعبیر خواب زغال: ۱۰ معنا و تعبیر دیدن زغال و خاکستر در خواب

۱۰. دیدن قورباغه در میان چمنزار

اگر در خواب‌تان قورباغه‌ای را در چمنزار دیدید، خوشحال شوید! چرا که چنین خوابی نشانه‌ی خوبی است. قپرباغه در میان چمنزار نشان می‌دهد که احتمالا کسی را به زودی ملاقات خواهید کرد، که ممکن است دوست بسیار خوبی برای شما باشد. این شخص ممکن است در آینده نقش مهمی در زندگی شما ایفا کند.

۱۱. خواب دراز کشیدن روی چمنزار

دراز کشیدن روی چمنزار در خواب معمولا علامت خوبی است. این رویا نشان می‌دهد که ممکن است در آینده‌ی نزدیک شخص خاصی را ملاقات کنید، و با او وارد روابط عاشقانه شوید.

۱۲. به دنبال چیزی بودن در چمنزار

این‌که در خواب ببینید که در میان چمنزار به دنبال چیزی هستید که گم شده، ممکن است نشان دهد که تمایل دارید در کسب و کار دیگران دخالت کنید و نظر بدهید بدون این‌که کسی از شما برای چنین کاری درخواست کرده باشد.

این رویا همچنین ممکن است شایعه‌پراکنی در مورد کسی را نشان دهد.

این ویژگی‌هایی که دارید ممکن است روزی برای‌تان مشکلات جدی ایجاد کند، پس عاقلانه این است که آن‌ها را کنترل کنید.

تعبیر خواب زن: ۱۲ تعبیر دیدن همسرتان یا زن دیگری در خواب

۱۳. خواب دیدن در مورد علف دادن به یک حیوان

این‌که در خواب ببینید به یک حیوان علف می‌دهید، می‌تواند نشان دهد که شما دوست دارید با شخص مورد علاقه‌تان کاملا صادق و روراست باشید.

گاهی اوقات این خواب ممکن است نشان بدهد که به زودی احساس و علاقه‌تان را نزد فردی که دوست دارید با شما در رابطه باشد، اعتراف خواهید کرد.

در غالب مواقع این خواب ممکن است نشانه‌ای از گفتگوی جدی با شریک زندگی‌تان باشد. گاهی اوقات هم نشان می‌دهد که با شخص مورد علاقه‌تان گفتگوی صادقانه‌ای خواهید داشت، البته نه به شیوه‌ی رمانتیک!

۱۴. خواب راه رفتن روی چمنزار و له کردن چمن‌ها

این‌که در خواب ببینید که روی چمنزار راه می‌روید و چمن را با قدم‌های‌تان له و خراب می‌کنید ممکن است هشداری برای توجه به رفتار و واژگان‌تان باشد، زیرا ممکن است گاهی اوقات نامناسب و بی‌ادبانه باشند.

در صورتی که رفتارتان را به موقع عوض نکنید، ممکن است مشکلات غیر ضروری برای‌تان ایجاد شود.

۱۵. دیدن علف هرز در خواب

این‌که در خواب‌تان علف هرز ببینید، ممکن است غفلت و عدم پیشرفت را در زندگی شما نشان دهد.

اگر در خواب‌تان علف هرز را از زمین بیرون کشیدید، نشانه‌ی خوبی است؛ در واقع چنین خوابی نشان می‌دهد همه چیز در مسیر درست خود حرکت می‌کند.

۱۶. پاشیدن بذر چمن در خواب

این‌که در خواب ببینید در حال کاشت بذر چمن هستید، ممکن است ترس و وحشتی که در وجودتان است و نیازهایی که دارید را نشان بدهد.

 تعبیر خواب خرچنگ: ۲۴ معنی و تعبیر دیدن خرچنگ در خواب

۱۷. رویای بریدن چمن

خواب بریدن چمن‌ها ممکن است نشان بدهد که در آینده‌ی نزدیک دچار برخی نگرانی‌ها خواهید شد.

۱۸. خواب حمل کردن چمن‌

اگر در خواب ببینید چمن‌ها را چیده‌اید، و آن‌ها را به جایی حمل می‌کنید، بهتر است خودتان را آماده کنید چرا که چنین خوابی نشان می‌دهد که به زودی برای‌تان میهمان خواهد آمد.

اگر خودتان علف‌ها را در خواب حمل کردید، ممکن است در آینده‌ی نزدیک دچار یک سری مشکل و نگرانی بشوید.

۱۹. رویای خوابیدن روی چمنزار

این‌که در خواب ببینید روی چمنزار خوابیده‌اید، نشانه‌ی بسیار خوبی است. چنین خوابی در واقع نشان می‌دهد که در آینده‌ی نزدیک سود مالی بزرگی به دست خواهید آورد.

این خواب در عین حال ممکن است شادی یا رفتن به یک سفر لذتبخش را در آینده‌ی نزدیک نشان دهد.

گاهی اوقات هم این خواب ممکن است نشانه‌ای از یک بیماری کوتاه مدت باشد.

۲۰. سوزاندن چمن در خواب

سوزاندن چمن در خواب به طور کلی شکست یا سختی در معاملات کسب و کاری را نشان می‌دهد. اگر چمن مرطوب را سوزانده باشید، به این معنا است که برای به سرانجام رساندن شکست‌های‌تان تلاش خواهید کرد.

۲۱. آب دادن به چمنزار در خواب

آبیاری علف‌ها یا چمنزار در خواب نشان می‌دهد که شما باید در مورد کار و خانواده‌تان رفتار جدی‌تری داشته باشید. مهارت، روابط و احساسات‌تان را برای داشتن یک محیط سالم و سبک زندگی درست پرورش بدهید.

۲۲. نشستن روی چمن در خواب

نشستن روی چمنزار، با دستاوردهای مالی در آینده‌ی نزدیک ارتباط دارد. چنین خوابی به این معنا است که شما هیچ نگرانی و مشکلی ندارید و یک زندگی بدون استرس را سپری می‌کنید. امید زیادی دارید و به زودی شانس به شما روی می‌آورد و نتیجه‌ی تلاش‌های‌تان را خواهید دید.

 تعبیر خواب میمون: ۲۱ تعبیر دیدن میمون در خواب

۲۳. خواب دویدن روی چمنزار

دویدن روی چمنزار در خواب نشان می‌دهد که همه چیز به زودی آغاز خواهد شد. زندگی شما به زودی با شروعی جدید و هیجان‌انگیز پر خواهد شد. اکنون شما در مرحله‌ی آمادگی یا سازمان‌دهی قرار دارید و نتیجه برای‌تان رضایت‌بخش خواهد بود.

۲۴. تعبیر خواب چمنزار باز و وسیع

چنین خوابی نشانه‌ی پذیرش است. دیدن یک چمنزار وسیع در خواب در واقع نشان می‌دهد که باید قلب و ذهن‌تان را برای ایده ها و چالش‌های آینده باز کنید.

۲۵. دیدن تپه‌ای پر از چمن

دیدن تپه‌ای پر از چمن یا حرکت روی آن، نشان‌دهنده‌ی ثروت و باروری است که از پس تلاش و چالش‌های فراوان به دست آمده‌است. اگر روی تپه حیواناتی (مثلا گاو) هم ببینید که در حال خوردن علف هستند، به این معنی است که شما باید صبور باشید و اجازه بدهید ثروت‌تان در طول زمان افزایش بیابد. زمانی را برای بازبینی سرمایه‌گذاری‌های‌تان اختصاص بدهید و خوب آن‌ها را بررسی کنید تا از حق و حقوق‌تان به درستی مطلع شوید.

۲۶. خواب چمن در ورزشگاه

دیدن خواب چمن ورزشگاه مثلا یک استادیوم فوتبال، نشان می‌دهد که شما با شرایطی مواجه خواهید شد که در آن مجبور هستید برای دریافت جایزه‌ای خاص با دیگران رقابت کنید. شما عملکرد خوبی خواهید داشت و رقابت را با پیروزی به پایان خواهید رساند.

۲۷. تعبیر خواب چمنزار در پارک

دراز کشیدن یا نشستن روی چمنزار یک پارک نشان می‌دهد که در آینده اوقات خوبی را همراه با دوستان و خانواده‌تان سپری خواهید کرد.

۲۸. دیدن چمنزار خیس در خواب

خواب چمنزار خیس نشان می‌دهد که شما باید از آدم‌های گستاخ و بی‌ادب دوری کنید. اگر با چنین آدم‌های گستاخ و بدرفتاری رابطه داشته باشید و زمان زیادی را با آن‌ها سپری کنید، رفتار شما نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد و مشکلاتی برای‌تان پیش می‌آید. این‌که در خواب ببینید که چمنزار در آب غرق می‌شود، نشان می‌دهد که ممکن است این اثرات منفی آرامش شما را در زندگی از بین ببرد.

مطلب مرنبط: تعبیر خواب آدم ربایی: ۲۱ تعبیر دیدن آدم دزدی و ربوده شدن در خواب

۲۹. تعبیر خواب چمنزار زرد و قهوه‌ای

زرد و قهوه‌ای بودن چمنزار در خواب به این معنی است که مشکلاتی را در رابطه با سلامتی‌تان تجربه خواهید کرد. ممکن است با پیری و بیماری همراه با آن درگیر شوید. با دیدن چنین خوابی بهتر است کمی بیش‌تر روی اوضاع سلامتی‌تان تمرکز کنید.

۳۰. تعبیر خواب چمنزار که به سرعت رشد می‌کند

هنگامی که در خواب تمرکز روی رشد چمن باشد، مثلا این‌که ببینید چمن‌ها به سرعت در حال رشد هستند، نشان می‌دهد که به زودی دورانی را تجربه خواهید کرد که در آن همه چیز از کنترل شما خارج می‌شود. مثلا ممکن است بیمار شوید و در رختخواب بیفتید یا به خاطر کار نتوانید سفر کنید. چنین خوابی نشان می‌دهد که زمان و زندگی می‌گذرد و از شما عبور می‌کند آن هم در شرایطی که خودتان به صورت کاملا منفعل در انتظار گذشتن وقایع هستید.

۳۱. دیدن مار در چمن

خواب ماری که در چمن مخفی می‌شود، نشان می‌دهد که شما در تلاش برای پنهان شدن از یک وضعیت خاص هستید. در واقع می‌کوشید که اشتباهات و خطاهای خاصی را مخفی کنید به جای این‌که با پیامد کارهای خودتان صادقانه روبرو شوید.

۳۲. دیدن آب چمن در خواب

گرفتن یا نوشیدن آب چمن در خواب، نشان‌دهنده‌ی آگاهی یا تجربه‌ای است که در اثر موفقیت‌تان کسب کرده‌اید. شما روی افکار و ایده‌های‌‌تان تمرکز کرده‌اید تا پیشرفت کنید.

۳۳. دیدن ریشه‌ی چمن در خواب

این‌که در خواب ریشه‌ی چمن را بدون سبزی‌اش ببینید، نشانه‌ی خوبی نیست. چنین خوابی نشان می‌دهد که به زودی دچار برخی مشکلات سلامتی خواهید شد. حواس‌تان به ریشه‌ی این مشکلات باشد و راه‌حل‌هایی برای به دست آوردن سلامتی و توانایی بدنی‌تان پیدا کنید.

۳۴. خواب چمنی که روی بدن‌تان رشد می‌کند

دیدن رشد چمن روی بدن‌تان در خواب، می‌تواند مرگ یا بیماری را نشان دهد. این خواب در واقع نشان می‌دهد که چمن ممکن است روی قبر شما رشد کند. اگر علف روی اندام‌های حسي مانند چشم‌ها و گوش‌ها در حال رشد باشد، می تواند نشانه ای از این باشد که در حال حاضر با موانعی مواجه هستید که مذهب و سیستم اعتقادی شما را زیر سوال برده‌اند.

ترجمه: – سارا فیضی

منبع: مای دریم سیمبولیسم

تعبیر خواب چمنزار: ۳۴ معنی و تعبیر دیدن چمنزار در خواب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

 • تعبیر دیدن کلاغ در خواب چیست؟

  کلاغ در خواب های ما شوم و بد یمن نیست اما از جمله پرندگانی است که دیدنش خوب شناخته نشده. صدای کلاغ خبر از غربت و تنهائی و غم و اندوه...

 • تعبیر دیدن علف در خواب چیست؟

  دیدن علف در خواب اگر سبز و تازه باشد خوب است و اگر خشک و زرد باشد نیکو نیست و غم و رنج و ابتلا به بیماری تعبیر می شود. اگر ببینید علف از...

 • تعبیر دیدن تولد در خواب چیست؟

  خواب دیدن در مورد جشن تولد بیانگر قبول کردن خود است. شما از خودتان تشکر می کنید (از اینکه این هستید خوشحالید و خودتان را دوست دارید) و با...

 • تعبیر دیدن لباس در خواب چیست؟

  دیدن لباس در خواب بسیار رایج است و تقریباً هر فردی در خواب‌های خود لباس با رنگ های مختلف را دیده است اما تعبیر خواب لباس چیست؟ اگر...

 • تعبیر دیدن چغندر در خواب چیست؟

  معبران در مورد چغندر نوشته اند غم و اندوه است و بهتر اینست که خورده نشود و بیننده خواب آن را دور بیفکند. زیرا دور انداختن چغندر دوری گزیدن...

 • تعبیر دیدن سوختن در خواب چیست؟

  سوختگی در خواب های ما میتواند تعابیر مختلفی داشته باشد و فعل سوختن را به شرایط متفاوتی مربوط سازد در ادامه با برخی از تعبیرهای رایج دیدن...

 • تعبیر دیدن سجاده در خواب چیست؟

  دیدن سجاده در خواب نیکو است به خصوص اگر به خودتان تعلق نداشته باشد و بر آن نشسته یا ایستاده باشید. چنانچه در خواب ببینید بر سجاده متعلق...

 • تعبیر دیدن قرآن در خواب چیست؟

  ديدن قرآن در خواب مبارک است به خصوص اگر ببينيد که قرآن تلاوت مي کنيد. معبران در مورد تلاوت قرآن و اين که کدام سوره و کدام آيه را مي...

 • تعبیر دیدن کاشی در خواب چیست؟

  اگر در خواب دیدید که مقداری کاشی منقش داریدمالی گران صاحب خواهید شد. چنانچه ببینید تعدادی کاشی در بغل دارید که نمی توانید روی دست های خویش...

 • تعبیر دیدن شمع در خواب چیست؟

  شمع هم فرزند خوب و صالح است و هم عزت و جلال و هم علم و دانش. اگر زنی در خواب ببیند که شمعی روشن در دست یا در خانه دارد صاحب دختری برگزیده و...

 • تعبیر دیدن گچ در خواب چیست؟

  گچ چه خشک باشد و چه تر و چه محلول، گرفتاری و مشکلات زندگی است. ابن سیرین نقل کرده است که گچ در در خواب ها ی ما جنگ است و خصومت و دشمنی....

 • تعبیر دیدن سنجد در خواب چیست؟

  سنجد در خواب های ما اشاره به مال و خواسته ای است کم بها اما مفید فایده که با رنج و زحمت حاصل می شود و سود بردن از آن نیز بدون دغدغه میسر...

 • تعبیر دیدن شمعدان در خواب چیست؟

  شمعدان خانه و خانواده ما است که روشنایی های ما زا آن جا مایه می گیرد. مادر ما آن جاست همسر ما آن جا است و فرزند ما آن جا است و بالاخره...

 • تعبیر دیدن چغاله در خواب چیست؟

  چغاله در خواب مالی است حرام یا پولی است که به ناحق نصیب بیننده خواب می شود. چغاله بادام در خواب بهره و نتیجه زحمت دیگری است. اگر ترش...

 • تعبیر دیدن شکوفه در خواب چیست؟

  شکوفه ها در خواب هم مانند انواع گل تعبیر خوبی دارند و از فرح و شادی و نشاط و پول و مال اندک خبر می دهند. شکوفه گیلاس دختر جوان است بین...

 • تعبیر دیدن شخم زدن در خواب چیست؟

  شخم زدن در خواب تلاشی است در جهت اصلاح امور و صلاح و نیکی که برای بیننده خواب خالی از سود و فایده نیست اگر در خواب ببینید که با تراکتور...

 • تعبیر دیدن زهر در خواب چیست؟

  معبران معتقدند که زهر مال حرام است ولی بهترین توجیه را از امام صادق علیه السلام روایت می کنند که زهر در خواب _ فرو خوردن خشم – است. به...

 • تعبیر خواب مبل و مبلمان

  تعبیر خواب مبل و مبلمان ستاره | سرویس سرگرمی – مبل از وسایلی است که...

 • تعبیر دیدن دوچرخه سواری در خواب چیست؟

  اگر سن دوچرخه سواري نگذشته باشد و گاهي نيز سوار دوچرخه مي شويد ديدن دوچرخه در خواب تعبيري ندارد زيرا دنباله افکار و اعمال روزانه شما است...

 • تعبیر دیدن دعوا در خواب چیست؟

  دعوا اگر به صورت جدال باشد در حرف ـ ج ـ کلمه جدال آمده است ولي اگر دعوا منحصر به عصبانيت و … ابراز خشم و بگو مگو باشد تعبير ديگري...

 • تعبیر خواب مجسمه و تندیس

  تعبیر خواب مجسمه سرویس سرگرمی – برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف...

 • تعبیر خواب سنگ لاجورد

  لاجورد از جمله سنگ هایی است که انسان،...

 • تعبیر دیدن قطار در خواب چیست؟

  قطار را در خواب اگر ببینید که می آید خوب است و اگر برود خوب نیست و مفارقت و جدایی است. آمدن و رسیدن قطار گویای تداوم و تسلسل اموری است که...

داغ ترین اخبار