تبلیغات


تعبیر خواب نبات و شیرینی – خوردن نبات زعفرانی در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب نبات و شیرینی – خوردن نبات زعفرانی در خواب چه تعبیری دارد

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی تعبیر خواب نبات و شیرینی – خوردن نبات زعفرانی در خواب چه تعبیری دارد را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسیر و تعبیر خواب نبات و خوردن نبات و نبات زعفرانی و نبات جلاب و نبات شیرین و نبات و شکر و چای نبات و نبات نذری و نبات هدیه گرفتن که هر کدام تعبیر خواب مخصوص دارد …

منوچهر تهرانی درباره تعبیر خواب نبات چنین می گوید که دیدن نبات در خواب به معنای نعمت است و اگر , کاسه نبات را در خواب ببینید به معنی ثروت فراوان است .ابن سیرین هم معتقد است که دیدن نبات در خواب نیک است, و به معنای فزونی مال می باشد . امام صادق هم دیدن نبات را در خواب به نیکی تعبیر کرده اند.

تعبیر خواب نبات

تعبیر خواب نبات به روایت امام جعفر صادق

دیدن نباتات زمین درخواب چهار وجه است. اول: مال و نعمت. دوم: بزرگی و جاه. سوم: منفعت خوش. چهارم: زیادتی حرمت.

تعبیرگری می‌گوید:

دیدن نبات جلاب به خواب پنج وجه است. سخن خوش بوسه دادن مال فرزند دوست

تعبیر خواب نبات به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

نبات شیرین است و حکم قند را در تعبیر دارد و نعمت و معیشت است و مال و پول به خصوص اگر شخصی , کاسه نبات در خواب ببیند و بلورهای نبات که روی هم انباشته و به هم چسبیده انباشتگی پول را , نشان می دهد و در خواب دیدنش نیکو است.

یوسف نبی علیه السلام درباره تعبیر خواب نبات میگوید: دیدن نبات و شکر و انگبین وگل و شکر , و مانند آن تعلق به ایمنی دارد.

تعبیر دیدن نبات در خواب

دیدن هر نباتی به وقت خود، چنانکه او را ساق و شاخ نباشد، دلیل منفعت است و آن را که ساق و شاخ بود، دلیل بر فزونی مال و جاه بود به قدر سطبری و باریکی و بلندی و کوتاهی. اگر بیند که بر چشم و دهان, و گوش او نباتات رسته بود به غایت نیک بود.

نبات نوعی قند است که از نیشکر به‌دست می‌آید. برای تهیه آن ابتدا شکر را در آب جوش حل می‌کنند, تا محلول سیرشده درست شود. سپس نخی در آب آویزان کرده و می‌گذراند تا خنک شود و بلور تشکیل شود.

نبات، نسل قدیم آبنبات های امروزی است. یکی از پرمصرف ترین انواع نبات، نبات چوبی و نبات شاخه است. اغلب از شاخه نبات برای تزیین سفره های عقد و هفت سین و از نبات چوب دار برای شیرین کردن چای , و نوشیدنی های گیاهی استفاده می شود.

**************************************************

(بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار