تبلیغات

تعبیر دیدن دکمه در خواب چیست؟

دکمهButton

دکمه در خواب خيلي چيزها مي تواند باشد که بستگي به موقعيت بيننده خواب دارد. اگر پدر يا مادر دلسوزي هستيد و در خواب ببينيد که …

لباسي با دکمه هاي بسته و مرتب به تن داريد فرزنداني برومند خواهيد داشت و وضع زندگي خانوادگي شما قابل اعتماد و خوب است. هر دکمه مي تواند معرف يکي از فرزندان باشد و اگر در خواب ببينيد که يکي از دکمه هاي شما کنده شده اما آن را در دست داريد که مي خواهيد مجددا بر لباس خويش بدوزيد خواب شما ميگويد يکي از فرزندانتان بيمار مي شود. اگر پسر يا دختر بزرگ داريد اين خواب خبر از طغيان و نا فرماني فرزندتان مي دهد و به شما مي گويد که او نافرماني ميکند و از اين جهت شما را مي آزارد ولي مجددا به راه مي آيد. اگر دکمه هاي شما باز بود با خانواده خود اختلاف مي يابيد. اگر همه دکمه هاي شما کنده بود از خانواده خود جدا مي شويد و عزلت مي گزينيد. براي دختران و پسران جوان ديدن دکمه در خواب فرق مي کند. دختر جوان اگر در خواب ببيند دکمه لباسش بسته است خواب او از آينده اش خبر مي دهدکه خوب است. دکمه بسته بهتر از دکمه باز است و دکمه دوخته بهتر از دکمه کنده شده است. اگر بيکار هستيد و در خواب ببينيد دکمه لباس خود را مي بنديد شغلي مي يابيد. اگر فقير باشيم و چنين خوابي ببينيم مالدار مي شويم.به هر حال دکمه وسيله استحکام و دوام و بقا است و بستن آن حفظ حيثيت و آبرو مي باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار