تبلیغات

تعبیر خواب آبشار: ۹ تعبیر دیدن آبشار در خواب

تعبیر خواب آبشار برای افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد. اساسا، چنین خوابی به شما توصیه می‌کند مراقب باشید. اما، بسته به جزئیات دیگری که در خواب می‌بینید، تعابیر دیگری نیز برای دیدن آبشار در خواب وجود دارد.

تعبیر خواب آبشار

تعبیر خواب آبشار ۱. اگر خواب آبشاری را ببینید که به یک نقطه‌ی نا معلوم منتهی می‌شود

تعبیر چنین خوابی آن است که احتمالا در عالم بیداری اشتباهی مرتکب خواهید شد. موقع کار با اسناد بسیار مراقب باشید. کم توجهی ممکن است کار دستتان بدهد و برای‌تان گران تمام شود.

۲. تعبیر خواب آبشار که صدا و آب گل آلودش آدم را می‌ترساند

تعبیر چنین خوابی ترس‌های ذاتی و درونی است. در واقعیت، بیشتر ترجیح می‌دهید سرتان را مثل کبک زیر برف بکنید، تا اینکه به دنبال راه حلی برای مشکلات باشید. تلاش برای چالش با کار تنها وضعیت را وخیم‌تر خواهد کرد. اینکه خودتان را جمع و جور کنید و از ترسو بودن دست بکشید ارزشش را خواهد داشت. بزرگترین مانع این رویا کمبود اعتماد به نفس شما در مورد توانایی‌های‌تان است.

تعبیر خواب ماهی قرمز: ۵ تعبیر دیدن ماهی قرمز در خواب

۳. خواب ایستادن زیر آبشار

تعبیر این خواب غبطه خوردن بر رویدادهای مهم زندگی است. تمام این رویدادها سرنوشت شما را وارونه خواهند ساخت؛ شما قادر نخواهید بود وضعیت عادی اوضاع را حفظ کنید. مجبور هستید روش جدیدی برای زندگی اتخاذ کنید و بخشی از آن بشوید.

۴. خواب درباره‌ی صدای آبشار

تعبیر این خواب شنید خبری بزرگ در واقعیت است. این خواب بر شخص شما تاثیر خواهد گذاشت و شگفتانه‌ی خوشایندی خواهد بود.

 تعبیر خواب گوسفند: ۲۳ تعبیر دیدن گوسفند و میش و بره در خواب

۵. خواب درباره‌ی جلب شدن توجه‌تان به آبشار

تعبیر مجذوب یک آبشار شدن در خواب، پیشگویی اوقات فراقتی فرح بخش و خوشایند را می‌کند. اگر در رویدادهای شاد غرق شدید، مواظب باشید کنترل اعمال‌تان را از دست ندهید. چون از دست دادن کنترل برای‌تان گران تمام خواهد شد.

۶. اگر در خواب ببینید که از بالای آبشار سقوط می‌کنید

تعبیر چنین خوابی تنش عصبی بیش از حد است. خودتان را درگیر افکاری درباره‌ی چیزهایی کرده‌اید و شکنجه می‌دهید که احتمال ندارد اتفاق بیفتد. باید آرام باشید، و به هر مشکل و چالشی وقتی که سر راه‌تان قرار گرفت بپردازید.

 تعبیر خواب دندان: ۴۸ تعبیر دیدن تمام خواب های مربوط به دندان

۷. خواب درباره‌ی قدرت و شدت آبشار

در واقعیت، لازم است مقاومت نشان بدهید و توانایی کنترل خودتان را در هر وضعیتی داشته باشید. تنها این ویژگی‌ها به شما کمک خواهند کرد در مقابل دشواری‌ها و سختی‌های زندگی مقاومت کنید و ذهن خود را از دغدغه‌ها پاک نگه دارید.

 تعبیر خواب نامزدی: ۱۰ تعبیر دیدن مراسم نامزد کردن در خواب

۸. خوابی که در آن شخص ناجور و ناخوشایندی را کنار آبشار می‌بینید

تعبیر این خواب آن است که در واقعیت امکان اجتناب از روبرو شدن با این شخص وجود نخواهد داشت. برای چنین رویدادی آماده باشید: این فرصتی عالی برای حل مشکلات و مسايلی است که سخت درگیرتان کرده است.

۹. خواب حمام کردنی لذت بخش در پای آبشار

تعبیر چنین خوابی در واقعیت تعطیلات است. شما می‌توانید برای لبخند زدن بابت ساده‌ترین چیزها هم دلیلی بیابید. خوشبینی به حفظ روحیه شما در شرایط و اوضاع دشوار کمک خواهد کرد.

ترجمه: – کامروا ابراهیمی

منبع:auntyflo

تعبیر خواب آبشار: ۹ تعبیر دیدن آبشار در خواب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار