تبلیغات

تعبیر خواب عشق بازی چیست؟

تعبیر خواب عشق بازی می‌تواند در برگیرنده‌ی نکات جالبی باشد. البته عشق بازی در خواب می‌تواند انواع و نکات مختلفی داشته باشد و هر کدام تعابیر جداگانه دارد که در ادامه با جزئیات بیشتر آنها را معرفی خواهیم کرد. اگر اخیرا خوابی با این مضمون دیده اید این مقاله می‌تواند شما را شگفت زده خواهد کرد.

تعبیر خواب عشق بازی و بوسیدن

بوسیدن یکی از موارد عشق بازی است که فردی که چنین خوابی با همسر و یا دوست دختر خود می‌بیند به دنبال تعبیر آن خواهد گشت. بوسیدن در خواب برای افراد آشنا و ناشناس تعابیر متفاوتی دارد. اگر شخصی در خواب خود را در حالت بوسیدن شخصی ناشناس ببیند تعبیر آن این است باید به دنبال زوایای پنهان و مخفی اهداف و شخصیت خود بگردد و در پی کشف استعدادهای ناشناخته و مخفی خود بوده و در پی برآورده کردن آن اهداف باشد. اما اگر فردی در خواب خود را در حالت بوسیدن شخصی آشنا ببیند، تعبیر آن این است که به افکار و عقایدی جدید دست پیدا می‌کند و جهان بینی او در تمامی مسائل و علوم مختلف دگرگون خواهد شد.

تعبیر خواب عشق بازی کردن با نامحرم یا دیگران

تعبیر خواب عشق بازی و آلت تناسلی

دیدن آلت تناسلی در خواب می‌تواند برای مرد و زن تعابیر مختلفی داشته باشد. امام صادق (ع) دیدن آلت تناسلی مردانه را در خواب نشانه‌ی فرزند، اهل بیت، مال، عزت، بزرگی، طاعت و گرو یافتن می‌داند. ابن سیرین بزرگی آلت تناسلی مردانه را دلیلی بر بزرگی و عظمت فردی که این خواب را دیده است، می‌داند و کوچکی آن را دلیلی بر حقارت و کم نام و نشان بودن آن فردی که چنین خوابی دیده است؛ می‌داند. معبری معتقد است برای دو زنی که خوابی ببیند که هر دو یک آلت تناسلی دارند، یعنی هر دو با یک مرد ازدواج خواهند کرد. حضرت دانیال (ع) برای زنی که درخواب ببیند که آلت تناسلی او ورم کرده و بزرگ شده است، چنین تعبیر کرده که مال و اموال و ثروتی به دست خواهد آورد. وی در ادامه چنین بیان کرده است که اگر زنی خوابی ببیند که مردی آلت تناسلی او را دیده است؛ تعبیر چنین خوابی می‌تواند سود و منفعت رسیدن به شخصی که چنین خوابی دیده است؛ باشد.

تعبیر خواب عشق بازی و رابطه جنسی

رابطه جنسی هم می‌تواند یکی از موارد عشق بازی باشد و تعابیر مختلفی دارد. از دید منوچهر مطیعی تهرانی تعبیر خواب دیدن رابطه جنسی در خواب می‌تواند فارغ و آسوده شده از مسئله و شرایطی در بیداری باشد. مثلا شخصی که ناراحت است در عالم بیداری خوشحال خواهد شد، کسی که قهر است آشتی می‌کند و کسی که مشکل و گرفتاری‌ای دارد، مشکلات او حل خواهد شد. تعبیر خواب داشتن رابطه جنسی با افراد غریبه و ناشناس این است که فرصت‌ها و موقعیت‌های جدید شغلی و زندگی برای شما در عالم بیداری و واقعیت دست خواهد داد. تعبیر خواب ارتباط جنسی با زن مرده این است که که از مال و اموال او چیزی به شما خواهد رسید. اگر فردی در خواب روابط جنسی حیوانات را ببیند؛ تعبیر آن این است که در زندگی واقعی فردی خوش شانس خواهد شد.

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب خوابیدن کنار نامحرم

تعبیر خواب نزدیکی جنسی با زن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار