تبلیغات

تعبیر خواب دور شدن افراد مختلف از زندگی‌مان چیست؟

تعبیر خواب دور شدن از هر فردی در زندگی شخصی‌مان می‌تواند متفاوت باشد. دیدن چنین خواب‌هایی می‌تواند برای افراد مختلف این سوال را پیش آورد که چه تعبیری دارد. برخی اعتقاد دارند که دانستن تعابیر خواب‌ها می‌تواند کمک کند تا اتفاقاتی که در آینده قرار است در زندگی ما بیفتد، پیش بینی کنیم. البته بیشتر خواب‌هایی که می‌بینیم را یادمان نمی‌آید. اما آن خواب‌هایی که یادمان می‌آید را دوست داریم ببینیم که چه تعبیری دارند. یکی از این خواب‌ها، خواب‌هایی است که درباره دور شدن از افراد مختلف در زندگی‌مان می‌بینیم؛ در این مقاله قصد داریم این خواب‌ها و تعابیر مختلف درباره‌ی آن را بررسی کنیم.

تعبیر خواب دور شدن از خانواده

دور شدن از هر کدام از اعضای خانواده و جمع دوستان می‌تواند در عالم بیداری و واقعیت ناراحت کننده و ناگوار باشد. حال اگر خوابی این چنینی ببینید چه تعبیری دارد. به طور کلی دور شدن از اعضای خانواده و جمع دوستان در عالم بیداری می‌تواند تعبیر این باشد که وضعیت جسمانی و بدنی بد و نامساعدی در عالم بیداری و واقعیت پیدا کنید. اگر ببینید که کسی از اعضای خانواده در خواب از شما جدا شده و دور شود؛ تعبیر و معنی‌اش این است که در عالم بیداری و واقعیت دعواها و درگیری‌های برای شما اتفاق می‌افتد که هیچگاه خاتمه پیدا نکرده و آشتی در پی نخواهد داشت.

تعبیر خواب دور شدن از معشوق

تعبیر خواب دور شدن معشوق

حال اگر خوابی ببینید که از معشوق خود جدا و دور خواهید شد، تعبیر آن این است که در جبران مصیبت‌ها و گرفتاری‌های خود در عالم واقعیت و بیداری موفق نخواهید شد. به طور کلی دیدن چنین خوابی تعبیری مثبت نخواهد شد و در برگیرنده‌ی چنین تعبیر و معنایی است که دوستان صمیمی خود را از دست خواهید داد.

تعبیر خواب زدن دور شدن از همسر

دور شدن از همسر را علمای تعبیر خواب طلاق گرفتن و جدا شدن تعبیر کرده اند. محمد بن سیرین در این زمینه معتقد است که مردی که تک همسر است و او را در خواب طلاق بدهد، در عالم بیداری و واقعیت به شرف و بزرگی خواهد رسید. امام جعفر صادق معتقد است مردی که در خواب ببیند همسر خود را طلاق داده است تعبیر آن این است که در عالم واقعیت و بیداری کاری را انجام داده و عملی را مرتکب شده که از انجام آن پشیمان است. لوک اوینتهاو جدا شدن از همسر را خطر آتش سوزی و طلاق گرفتن را تنبیه شدن به دلیل انجام کاری خطا و اشتباه تعبیر کرده است. آنلی بیتون معتقد است که اگر مردی در خواب ببیند که همسرش را طلاق داده است؛ تعبیر آن این است که همسر خود را دوست ندارد و باید با مراجعه به مشاوران خانواده مشکلات و گرفتاری‌های خود را با او برطرف کند. آنلی بیتون همچنین معتقد است زنانی که در خواب ببیند که از همسرشان جدا خواهند شد؛ در عالم بیداری در زمینه‌ی عشق و عاشقی و عاطفی گوشه گیر و منزوی خواهند شد.

تعبیر خواب دور شدن از دوست

تعبیر خواب دور شدن از دوست

تعبیر خواب دور شدن و جدا شدن از دوست صمیمی و نزدیک از دید آنلی بیتون این است که به شما ارث زیادی خواهد رسید.

تهیه کننده :

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار