تبلیغات


تعبیر خواب ازگیل و خوردن ازگیل – دیدن میوه ازگیل در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب ازگیل و خوردن ازگیل – دیدن میوه ازگیل در خواب چه تعبیری دارد

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی تعبیر خواب ازگیل و خوردن ازگیل – دیدن میوه ازگیل در خواب چه تعبیری دارد را برای شما عزیزان قرار دادیم . کاملترین تعبیر خواب ازگیل و خوردن میوه ازگیل و تخم ازگیل و ازگیل زرد و ازگیل ژاپنی و ازگیل وحشی و ازگیل چیدن و ازگیل شور و ازگیل قهوه ای پخته …

میوه ازگیل بسیار سخت و اسیدی است و تا زمانی که خوب رسیده نشود قابل خوردن نیست. گوشت ازگیل پس از رسیدن از رنگ سفید به قهوه‌ای تغییر می‌یابد و کاملاً نرم و شیرین می‌شود و مردم به آن خرمای گیلان نیز می‌گویند.

ازگیل را به صورت خام به عنوان میوه‌ای لذیذ، مطبوع و تقویت‌کننده مصرف می‌کنند. از ازگیل جهت تهیه شربت و کنسرو ازگیل نیز استفاده می‌شود.

ازگیل در مکانی سایه روشن در جنگل‌های آفتاب‌گیر رشد می‌کند و خاک مرطوب، سبک و شنی با خاک برگ یا خاک سنگین رسی و به خوبی زهکشی شده برای کشت آن مناسب است.

تعبیر دیدن ازگیل درخواب (تعبیر سیب)

این بستگی به نیت و همت بیننده خواب دارد و منوط به این است که چه آرزوئی را در دل می پروراند چرا که ازگیل به همان نیت او پاسخ می دهد. به هر حال دیدن ازگیل سالم در خواب نیکو است.

**************************************************

(بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار