تبلیغات


تعبیر خواب فلج شدن و سست شدن پاها – قطع و فلج شدن پا در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب فلج شدن و سست شدن پاها – قطع و فلج شدن پا در خواب چه تعبیری دارد

در این پست از سایت تعبیر خواب و ذکر و دعاهای قرآنی تعبیر خواب فلج شدن و سست شدن پاها – قطع و فلج شدن پا در خواب چه تعبیری دارد را برای شما عزیزان قرار دادیم . کاملترین تعبیر خواب فلج شدن پا و سست و ضعیف شدن پاها و فلج شدن دست و فلج شدن خواهر و روی ویلچر نشستن و شفا یافتن فلج و فلج شدن کل بدن …

تونی کریسپ در کتاب خود (فرهنگ تفسیر رویا) می‌گوید:

فلج: این تصویر در رویا، احساس عدم اعتماد به نفس، ترس، ناتوانی از کنار آمدن با محیط و مشکلات، درماندگی و احساس اینکه راهی برای رهایی از وضعیت حاکم وجود ندارد را به تصویر می‌کشد. دیدن رویای فلج شدن ما نشان دهنده تاثیرات فلج کننده ترس‌هایی است که داریم یا فلجی که واقعی می‌پنداریم. همچنین ممکن است احساس گناه یا بی‌گفایتی ما را فلج کنند، کشمکش‌های درونی نیز توان فلج کردن ما را دارند.

تعبیر خواب فلج شدن

معبرین غربی گویند:

فلج شدن در خواب و عدم توانایی در حرکت در رؤیا نماد مشکلات و مشاجراتی است که بیننده خواب در زندگی واقعی خود دارد. احساس فلج بودن در خواب ناشی از ترس بیشتر افراد دارد گاهی این گونه پدیده‌ها به دلیل ناراحتی‌هایی که در زندگی روزانه رخ می‌دهد در خواب مشاهده می‌شوند.

دیدن فلج شدن می‌تواند نشانه ای از گیر افتادن و نرسیدن به دستاوردهایی که به عنوان هدف برای خود مشخص کرده‌اید باشد.

لیلا برایت: اگر در خواب ببینید که پایتان فلج شده، به این معنا است که باید بیشتر مراقب خود باشید. شکستن پا در خواب، نشانه‌ی وقوع اتفاقات ناگوار است.

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: دیدن پای فلج و ناتوان مربوط می‌شود به شغل شخص یعنی مشکلی در شغل شخص پدیدار خواهد شد این در صورتی است که خواب بین شاغل باشد.

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید فلج شده‌اید، نشانه آن است که قراردادهایی بی ثبات با دیگران می‌بندید.
اگر خواب ببینید دوستتان افلیج شده است، علامت آن است که دچار بیماری و تردید خواهید شد. تردیدی که به درون خانه شما نیز نفوذ خواهد یافت.
اگر کسی خواب ببیند یارش فلج شده است، نشانه آن است که نارضایتی از موضوعی شادمانی او را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

**************************************************

(بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار