تبلیغات


تعبیر خواب اتاق خواب – دیدن اتاق خواب در رویا چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب اتاق خواب

سرویس سرگرمی – این تصویر به یک حالت احساس خاص اشاره می‌کند، مثلا اتاق در رویا ممکن است حال و هوایی نحس و نامبارک، گرم و مطبوع، مشکوک و غیره داشته باشد و همین احساسات را نیز به تصویر می‌کشد مانند رحم مادر.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

ج ث ت پ ب الف آ ز ر ذ د خ ح چ ظ ط ض ص ش س ژ ل گ ک ق ف غ ع ی ه و ن م گاهی اتاق بزرگ به دلیل فضای زیادی که دارد، میزان توان بالقوه یا فرصت‌های شخص را به تصویر می‌کشد. این ویژگی اتاق که چیزها را در خود جای می دهد ممکن است جای گرفتن فرد در رحم مادر و یا قرار گرفتن در موقعیتی خاص را به تصویر بکشد. اگر اتاق اضافه‌ای پیدا کردید یکی از درون مایه‌های رایج در رویاهاست. به معنای شناخت یا کشف جنبه‌ها، توانایی‌ها، ترس‌ها یا خصلت‌هایی در خود است که پیش تر ناشناخته مانده بودند. اگر این کشف ناراحت کننده بود، احتمالا بازتابی از تغییر آزار دهنده‌ای در شرایط فعلی فرد است. کارل یونگ می‌گوید: خواب دیدن اینکه شما در اتاق خواب هستید بیانگر جنبه هایی از خودتان است که به صورت خصوصی و مخفی نگه می دارید. بیانگر طبیعت شما و روابط صمیمی است. خواب دیدن تخت کودکی تان بیانگر موقعیت فعلی شما یا احساساتی است که به دنبال خاطره ای از کودکی تان است که مخفی نگه داشته اید. تعبیر خواب اتاق خواب

لیلا برایت می‌گوید: اتاق خواب در هر حال به معنی روابط جنسی و زناشویی است. اگر در خواب خود را در اتاق خواب خودتان مشاهده کردید، بدین معنا است که دچار یأس و ناامیدی خواهید شد. و اگر در خواب خود را در اتاق خوابی ناآشنا دیدید، علامت آن است که با فردی آشنا می‌شوید که روابط دوستانه‌ای با او پیدا می‌کنید.

هانس کورت می‌گوید: اگر دختری خواب اتاق خوابی تمیز و زیبا را ببیند، به معنای آن است که مردی ثروتمند به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد. کتاب سرزمین رویاها : خواب اتاق خواب خودتان را می‌بینید: تغییر در امور احساسی و عشقی بیشتر بخوانید: تعبیر خواب خانه – دیدن خانه در خواب چه تعبیری دارد؟ تعبیر خواب اتاق خواب لوکس

هانس کورت می‌گوید: مشاهده‌ی اتاق خواب زیبا در خواب، علامت آن است که ثروتی غیرمنتظره از طریق فامیل، فرد ناشناس و یا معامله‌ای در تجارت به شما خواهد رسید.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است: اتاق خواب خیلی لوکس یک شخص دیگر: در کارهای فعلی شما تأخیر بسیار وجود دارد. یک اتاق خواب در یک آپارتمان: در مورد رازهای فامیلی باید سکوت اختیار کرد. شما در یک اتاق هتل خوابیده‌اید: غیبت و پرگویی‌های احمقانه بزودی شروع می‌شود. در اتاق خواب یک دوست خوابیده‌اید: شما گیج خواهید شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار