تبلیغات


تعبير خواب عجله كردن برای کاری

اگر خواب دیده باشی برای انجام یک کار خیر و یا ثواب در حال عجله کردن هستی و سراسیمه و با شتاب در حال جنب و جوش هستی ، خبر از این میدهد که در برخی از کارهایی که در حال حاضر آن ها را شروع کرده ای حتما موفق خواهی شد ، و تغییراتی جدید در زندگی ات پیش رو خواهی داشت که بدون شک سبب بهبود در بیشتر امور کاری یا شخصی شماست.اما چنان چه خواب دیده باشی برای امور شخصی خودت در حال عجله کردن هستی معنای خوشایندی ندارد و بیشتر به این معنا خواهد بود که برخی از موضوعات جدید سبب می شوند تا در زندگی احساس نگرانی داشته باشی . به طور مثال ممکن است قصد داشته باشی تا کاری را انجام دهی اما مدام اضطراب داری که آیا انتهای به منفعت شماست یا خیر و یا ترس از آن داری بعضی از تصمیمات شما با شکست مواجه شوند ، معبران خارجی نیز اعتقاد دارند عجول بودن در رویاهای ما نشان دهنده ی زیاد شدن استرس ، ترس برای از دست دادن چیزی یا فردی مهم ،و همچنین احساس یاس و یا نامیدی داشتن در برخی از فعالیت های روزانه می باشد.

سوال : خواب دیدم پدرم زنگ خانه ی ما را زد و گفت همگی حاضر بشید قرار به یک مهمانی خیلی مجلل و بزرگ بریم ، من هول شدن و با عجله ی خیلی زیاد به حمام رفتم دوش گرفتم و سپس لباس هایم را هول هولی پوشیدم ، حتی وقتی که بین راه بودیم متوجه شدم جوراب هایم تا به تا است .آیا تعبیری دارد؟

پاسخ : بله و از آنجا که این اتفاق زمان رفتن به یک مهمانی بوده است ، خبر از این میدهد که افرادی قصد ملاقات با شما را خواهند داشت و بخاطر همین مسئله احساس ترس و یا نگرانی میکنید ، بطور مثال ممکن است این ملاقات کننده یک خواستگار باشد ! و یا فردی که قصد دارد در مورد دیگران با شما سخن بگوید و حتی افرادی که قصد دارند تا یک معامله ی کوچک و یا بزرگ را با شما منعقد سازند.

تعبیر خواب شتاب و عجله

استاد طباطبایی گفته اند ، اگر خواب دیده باشی فرد مرده ای در حال عجله کردن است و قصد رفتن به جایی را دارد چندان خوب نیست و خبر از این میدهد که در مورد برخی از اطرافیان یا نزدیکان خود بدون فکر و یا منطق صحبت میکنید و احتمال دارد آن ها را از خود برانید و یا سبب رنج و زحمتشان شوید ، اگر ببینی یکی از اعضای خانواده ات به هر دلیل مشخصی عجله میکند ، نشان از آن دارد که برای جمع خانواده ی شما خبری در راه است ولی موضوع آن مشخص نیست بنابراین ممکن است بی تابی و یا بی قراری کنید ، چنان چه دیده باشی یکی از بستگان نزدیک عجول است ، خبر از این میدهد که برای همان فرد رویدادهای نگران کننده ای در راه خواهد بود و او در همین مورد با شما نیز سخن خواهد گفت ، و چنان چه خودت را در چنین موقعیتی دیده باشی نیکوست ، بطور مثال ممکن است برای اینکه به دیگران خیری برسانی و یا حتی جان کسی را که در معرض خطر هست با شتابزدگی عمل کنید ، نشان از موفقیت و پشیرفت شما با سرعت مطلوب میدهد. و می باید امید داشته باشید کارها همانگونه پیش خواهند رفت که مورد دلخواه شماست.

گردآورنده :

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار