تبلیغات

تعبیر خواب سوختن دست در خواب

تعبیر خواب سوختن دست | ستاره

دیدن سوختن دست در خواب نشانه و هشداری برای توقف کار و فعالیتی است که نتیجه انجام آن خطرناک بوده و منجر به رنجش بیننده خواب خواهد گردید.

تعبیر خواب سوختن دست و پا تعبیر سوختگی غذا ، لباس و خانه آلامتو

تعبیر دیدن سوختن در خواب چیست؟ سوختگی در خواب های ما میتواند تعابیر مختلفی داشته باشد و فعل سوختن را به شرایط متفاوتی مربوط سازد در

تعبیر خواب سوختن دست ستاره | خبر فارسی

دیدن سوختن دست در خواب نشانه و هشداری برای توقف کار و فعالیتی است که نتیجه انجام آن خطرناک بوده و منجر به رنجش بیننده خواب خواهد گردید.

تعبیر خواب سوختگی یوتاب

تعبیر خواب سوختگی، سوختگی صورت، دست، پا، پوست، سوختن بدن انسان، سوختن دیگران، سوختن با آب جوش،

تعبیر خواب سوختن دست

اگر بیگانه به وی دهد آن کس با وی نفاق کند و چوب کج در خواب دیدن، تاویل آن در خواب ، چون تاویل چوب راست است. اگر چوب کج بود، که سوختن را شاید، مرد منافق است و با

تعبیر خواب سوختن انگشتان دست

دیدن سوختن دست در خواب نشانه و هشداری برای توقف کار و فعالیتی است که نتیجه انجام آن تعبیر خواب سوختگی تعبیر خواب دست سوخته تعبیر

تعبیر خواب سوختن دست روزنه آنلاین

تعبیر خواب کرم و خارج شدن کرم از بینی نشانه چیست؟ تعبیر خواب کرم و خارج شدن تعبیر خواب سوختن دست نشانه چه چیزی میتواند باشد؟ ۶۵۴ روز پیشساعت ۱۲:۰۰.

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس، انسان و خانه، سوختن و آتش سوزی

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس و انسان، خانه خود و دیگران و همسایه از دید امام تعبیر خواب سوختن دست در آتش: اگر دستش سوخت به یکی از اعضا بدنش آسیب می‌رسد.

تعبیر خواب سوختن انگشتان دست (مشاهده) · جدید ۹۸ -گهر

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی پنجه از یک طرف حمایت است و از طرف دیگر دوستی که هر دو در خواب است. اگر در خواب ببینید که پنجه در پنجه خویش افکنده.

تعبیر خواب دست | تعبیرستان

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی دست تو بزرگتر یا قویتر شده است، یـعـنـی حال و روز فرزند یا برادر یا شریک تو بهتر و باقوت‌تر می‌شود. جابر مغربی می‌گوید:

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار