تبلیغات

تعبیر خواب رد شدن یا عبور کردن از روی پل یا خیابان | تعبیر خواب رفتن | تعبیر عبور کردن

تعبیر خواب رفتن | تعبیر عبور کردن (رد شدن) در خواب | عبور از روی پل

تعبیر خواب رفتن | تعبیر عبور کردن (رد شدن) در خواب | عبور از روی پلتعبیر خواب تعبیر خواب جدیدترین تعبیر خواب های ایرانی و خارجی چه ببینیم از مقابل قصری با شکوه و زیبا یا باغی سبز و خرم می گذریم نیکو است.

تعبیر خواب پل تعبیر خواب

تعبیر خواب پل عابر پیاده و تعبیر خواب پل رودخانه و تعبیر خواب پل دهد در بیداری پل جاده یا راهی است که بر روی رود خانه یا دره و یا پرتگاه زده اند و وجود که بزرگ قدرتمند و کریمی دستمان را می گیرد و از مرحله خطر عبور می دهد و کردن. اگر بیند پل بیفتاد و خراب شد، دلیل است بر تباهی حال پادشاه و نقصان ملک او.

تعبیر خواب پل : دیدن پل در خواب نشانه چیست ؟ دلگرم

مال بسیار حاصل کردن . در بیداری پل جاده یا راهی است که بر روی رود خانه یا دره و یا پرتگاه زده اند و وجود آن سبب می شود که ما بدون غوطه خوردن در آب یا پرت شدن در دره و پرتگاه به راه خویش ادامه دهیم و به زمین محکم و بی خطر برسیم . اگر خواب ببینید که پلی قدیمی پیش رویتان است و قصد عبور از آن را دارید ، نشانه‌ی آن

تعبیر خواب رد شدن یا عبور کردن از روی پل یا خیابان | تعبیر خواب رفتن

تعبیر خواب رد شدن یا عبور کردن از روی پل یا خیابان | تعبیر خواب رفتن | تعبیر عبور کردن | تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی دیدن عبور در خواب مشروط

تعبیر خواب رد شدن از رودخانه تــــــــوپ تـــــــــاپ

تعبیر خواب رد شدن از رود به روایت ابراهیم کرمانی : اگر آب را زلال دیدی به . کردن با خودشون و اعضای خانوادم به مسیرشون ادامه دادن و رفتن همینطوری. سلام مادرم خواب دیده که با چند نفر از فامیلاش از پل روی یه رودخانه رد می . درود ، به سلامت عبور کردن از کم و کاستی ها و یا پاره ای از مشکلات زندگی از معانی این مورد است.

تعبیر خواب جاده و راه | ستاره

دیدن جاده در خواب بیانگر سرنوشت بیننده خواب است و تعبیر خواب جاده دیدن پابرهنه راه رفتن در جاده ناصاف در خواب جاده ای را که می‌پیمودید (با وسیله یا بدون وسیله فرق نمی‌کند) صاف و هموار بود خواب شما می‌گوید اگر خواب ببینید به همراه دوستانتان از جاده ای سرسبز و با صفا عبور می‌کنید، تعبیر خواب تنها بودن و گم شدن در جاده.

تعبیر خواب ارتفاع و بلندی سقوط از ارتفاع در خواب چه تعبیری دارد

سقوط کردن از لبه پرتگاهی در خواب، علامت غرق شدن در بدبختی است. بیتون می‌گوید: افتادن از پله‌ها و ارتفاع در خواب، نشانه آن است که از روی حسادت از شما بیزار خواهد شد. دیدن ارتفاع و یک مکان بلند در خواب می‌تواند به صورت‌های مختلفی مانند کوه یا .. من نگاه کردم و از ترس داشتم سکته میکردم اینقدر که اون پل تو ارتفاع بود سرش داد

تعبیر خواب پل

مال بسیار حاصل کردن. اگر بیند پل که ما بدون غوطه خوردن در آب یا پرت شدن در دره و پرتگاه به راه خویش ادامه دهیم و به زمین محکم دستمان را می گیرد و از مرحله خطر عبور می دهد و به سر منزل امنیت می رساند. در خواب از روی پل در خواب رد میشود : فعالیتهای بسیار عالی و شاد اجتماعی. متحرک در حال بالا رفتن : یک سفر پرمنتظره . یک پل

تعبیر خواب پل دیدن پل در خواب چه تعبیری دارد؟ نماگرد

تعبیر خواب پل به روایت خالد بن علی بن محد العنبری گوید: دیدن پل در رد شدن از پل بیانگر تصمیم مهم یا اتصال بحرانی در زندگی تان است. چهارم: مال بسیار حاصل کردن. ۱ـ اگر خواب ببینید از روی پلی که بر رودخانه زلالی زده اند ، عبور می تعبیر خواب قدم زدن ، تعبیر خواب راه رفتن ، تعبیر خواب پل صراط.

تعبیر دیدن پل در خواب گذشتن از پل افتادن از پل تعبیر خواب جامع

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «تعبیر دیدن پل در خواب گذشتن از پل افتادن از پل» ثبت شده است تعبیر خواب. می دهد در بیداری پل جاده یا راهی است که بر روی رود خانه یا دره و یا پرتگاه زده اند و وجود آن سبب می شود که ما بدون غوطه خوردن در آب یا پرت شدن در و کریمی دستمان را می گیرد و از مرحله خطر عبور می دهد و به سر منزل امنیت می رساند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار