تبلیغات

تعبیر خواب گلابی سبز

گلابی پول و مال و خواسته نیست بلکه لذت و کامروائی است مشروط بر آن که لکه دار و لهیده و زرد نباشد. در خواب گلابی زرد خوب نیست چون از بیماری و رنجوری خبر می دهد ولی اساس تعبیر درباه اش فرق نمی کند.

تعبیر خواب گلابی امام صادق و تعبیر خواب گلابی خریدن و تعبیر خواب گلابی رسیده و تعبیر خواب گلابی و سیب و تعبیر خواب گلابی چیدن را در آکاایران ببینید تعبیر خواب بامیه سبز .

دیدن سیب سبز در خواب بهتر از سیب سرخ است و سیب سرخ بهتر از سیب سفید و سیب سفید بهتر از سیب زرد که سیب زرد رنجوری و بیماری را خبر می دهد سیب سرخ هیجان و نشاط را خبر می دهد. سیب سبز خیر و برکت و نعمت

تعبیر خواب گلابی تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی گلابی کام دل است و چیزی است که شما آن را به شدت دوست دارید و مدتها ست به دنبالش هستید یا فکرتان را به خود مشغول نگه داشته است.

۳ـ چیدن گلابی در خواب ، علامت آن است که بعد از نومیدی اتفاقات دلپذیری برایتان رخ خواهد داد . ۴ـ اگر خواب ببینید از گلابی کمپوت درست می کنید ، نشانه آن است که از نظر فکری تغییر خواهید یافت .

تعبیر خواب گلابی سبز اگر تعبیر خواب خود را نیافتید آن را جستجو کنید. تعبیر خواب گلابی ، تعبیر خوردن گلابی در خواب

۳ـ اگر دختری خواب ببیند میوه ای سبز می خورد ، علامت آن است که از ارث محروم می شود . ۴ـ خرید و فروش میوه در خواب ، نشانه فعالیت تجاری بسیار و کسب سودی اندک است .

تهمت زدن در خوابتعبیر خواب تهمت تعبیر خواب تهمت دزدی زدن,تعبیر

۱ـ دیدن درختان پر شاخ و برگ و سبز در خواب ، علامت آن است که امیدها و آرزوهای شما به ثمر خواهد رسید . ۲ـ دیدن درختان خشکیده در خواب ، علامت آن است که زیان خواهید دید و اندوهگین خواهید شد .

با سلام به وب سایت اموزش یک خوش امدید . تعبیر دیدن خواب گلابی رسیدن به اروزها و خوشی های باشد و اگر گلابی شیرین و خوشمزه باشد بسیار بیننده خواب خوب است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار