تبلیغات

تعبیر خواب رفتن به سربازی

۲ـ دیدن سرباز زخمی در خواب ، نشانه آن است که بدبختی دیگران به زندگی شما هم آسیب خواهد رساند . ۳ـ اگر خواب ببینید سربازی لایق هستید ، نشانه آن است که به آرزهای خود دست خواهید یافت .

تعبیر خواب سرباز سربازی سرباز. ۱ـ دیدن رژه سربازان در خواب ، نشانه آن است که پس از افراط در اعمالی ناپسند و ترک آن اعمال ، به مقاماتی برتر از رقیبان خود دست می یابید .

آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ دیدن رژه سربازان در خواب ، نشانه آن است که پس از افراط در اعمالی ناپسند و ترک آن اعمال ، به مقاماتی برتر از رقیبان خود دست می یابید . ۲ـ دیدن سرباز زخمی در خواب ، نشانه آن است که بدبختی دیگران به

در خواب به پدرم شیر تعارف کردم ولی او امتناع کرد از خوردن،،،ومادرم هم در همان حال بیدار شد و به حمام رفت ،،هم پدر وهم مادرم فوت کرده اند،،تعبیر و تاویل خواب من چیه،،ممنون

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی. مرده دوست و مهمان است و یدنش علتی برای ترس و وحشت در خواب نیست . اگر در خواب مرده ای را ببینید دوستی را ملاقات می کنید یا مهمانی برای شما می رسد.

ذوب کردن سرب در خواب، به این معنا است که دچار گرفتارى و دردسر مى‏شوید. سرباز بیتون مى‏گوید: اگر در خواب سربازى ببینید، بیانگر آن است که به موفقیت مى‏رسید.

۲ـ دیدن سرباز زخمی در خواب ، نشانه آن است که بدبختی دیگران به زندگی شما هم آسیب خواهد رساند . ۳ـ اگر خواب ببینید سربازی لایق هستید ، نشانه آن است که به آرزهای خود دست خواهید یافت .

به طور کلی رویا و خواب به سبب شیوه‌هایی که شما از سر عادت به دنیای درون و برون خود واکنش نشان می‌دهید تکرار می‌شوند.

اگر خواب ببینید به خارج مسافرت می کنید ، علامت آن است که برای تغییر آب و هوا برای مدتی کوتاه ، به همراه عده ای دیگر به کشوری دیگر سفر خواهید کرد . به سفر رفتن:نشانه دوستی های متغیر است

در خواب نیز دیدن آبله روی پوست بدن زیان مالی تعبیر شده . اندازه آبله اندازه زیان مالی است و نزدیک بودن به صورت و چشم نیز اهمیت آن را باز می گوید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار