تبلیغات

تعبیر خواب پای کوتاه

 · تعبیر خواب پا,تعبیر خواب پای شکسته,تعبیر خواب پای برهنه,تعبیر خواب پای دیگران,تعبیر خواب پاشنه پا,تعبیر خواب پای شکسته,تعبیر خواب دیدن پای شکسته,تعبیر خواب شکستن پای دیگری,تعبیر خواب شکستن

و پای کوفتن در خواب غم و مصیبت است. استخاره آنلاین فال حافظ فال ازدواج فال انبیاء فال روزانه حمایت از سایت با 1 کلیک:

تعبیر خواب پای انسان معبران بر مبنای این قیاس که قوام انسان بر مال و دارائی ثروت و مکنتی است که اندوخته، پا را به مال و دارائی تعبیر کرده اند و به تعبیر خواب قطع شدن

تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی. هر دو پای به تاویل، پدر و مادر باشد و هر ضعف و نقصانی که در پا بیند، همین دلیل بر پدر و مادر کند. اگر بیند پای بسیار داشت، دلیل که به سفر شود.

اسماعیل بن اشعث گوید: انگشتان پای در خواب دیدن، دلیل زینت و آرایش بود. اگر انگشتان پای را درشت و قوی بیند، دلیل که کار کدخدائی او ساخته شود. اگر به خلاف این بیند کار وی ناساخته شود.

و پای کوفتن در خواب غم و مصیبت است. توقف بروژ با حضور کوتاه رضایی در خانه / کلوب بروژ 1 خنت 1٫ فرشید پاداش شاگرد جدید مرزبان در نفت مسجد سلیمان شد

اگر جوراب ما کوتاه بود نشان دهنده قصور و کوتاهی ما است در انجام وظایف محوله. در این حالت خواب می گوید که شکست می خوریم.

هر دو پای انسان پرواز کردن در خواب، بر سفر کردن دلالت دارد و اگر کسی ببیند که در میان زمین و. آسمان پرواز م تعبیر خواب رفتن به کربلا با پای پیاده. 6 دی 1398٫ آی-ویدئو.

تعبیر خواب آلامتو یکی از جامع ترین مراجع تعبیر خواب آنلاین است که با گردآوری تعابیر خواب متنوع از منابع مختلف و معبرین سرشناس ایران و جهان سعی در پوشش کامل خواب های شما عزیزان دارد.

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین. دیدن کفش درخواب، دلیل زن بود. اگر بیند کفش نو و کفش جدید در پای کرد، دلیل که زنی بخواهد یا کنیزکی بخرد. اگر درخواب کفش خود را سیه بیند، دلیل که آن زن توانگر بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار