تبلیغات

تعبیر خواب دیدن خانه امام زمان

حتی نمی توان گفت که او در خواب امام زمان را دیده است یا نه؟ به هر حال خواب به تنهایی ملاک عمل نیست. باید بدانیم که ما هم اکنون در دوران غیبت کبرای امام مهدی (عج) به سر می بریم.

آنلی بیتون مى‏گوید: ۱ـ دیدن خانه قدیمی خود در خواب ، نشانه آن است که اخباری به دستتان می رسد که موجب شور و نشاط شما می گردد .

همین قدر که در خواب به انسان الهام شود که شخصی را که می بیند امام زمان(عج) است کافی است. به حسب آنچه در برخی روایات نیز آمده است شیطان در خواب به صورت پیامبر و اوصیای پیامبر(ص) متمثل نمی شود.

خانه در خواب ما معیشت است، اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشت.

همان گونه که گفته شد همه کس نمی تواند تعبیر خواب نماید، بلکه پیامبر یا امام یا کسی که تعبیر خواب بلد است،‌ می‌تواند تعبیر خواب نمایند.

جدول زمان تعبیر شدن خواب ها بر حسب ساعت ساعت ۶-۱۰ شب : رؤیا نزدیک مغرب درست نیست و تعبیر ندارد، زیرا از پری شکم است تا یک سوم از شب هم بی تعبیر است.

سلام من در خواب دیدم که در کوهپایه کرمان یک تابوت برروی دوشم گذاشتم وآنرا به در خانه ی خالجانم در کوهپایه بردم وآنها میخواستند آن را از آنجا به کرمان بیاورند.دوباره یک تابوت دیگر هم از در خانه ی مان در کوهپایه به در خانه

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی. دیدن ماهی در خواب نیکو است بخصوص اگر آبی که ماهی در آن شنا می کند صاف و روشن باشد.

تعبیر دیدن خانه در خواب خانه در خواب ما معیشت است، اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشت.

لحظه شمار غیبت امام زمان تعبیر دیدن سیمرغ در خواب . به هر حال دیدن سیمرغ در خواب خوب است بخصوص اگر ببیند که سیمرغ در خانه اش بچه نهاده پول و مال فراوانی تحصیل خواهید کرد و برخی از معبران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار