تبلیغات

تعبیر خواب سر روی زانو گذاشتن

تعبیر خواب پای انسان و تاویل خواب پای انسان و مفهوم خواب پای انسان و معنای خواب پای انسان و معنی خواب پای انسان را در آکاایران ببینید جا پای کسی گذاشتن, تعبیر خواب پای تعبیر خواب قطع شدن

تعبیر خواب سر و ریش را زدن ، رفتن حرمت و آبرو است. تعبیر خواب موی سفید از ریش کندن ، مخالفت با سنت پیامبر است. تعبیر خواب ریش از دید محمد بن سیرین. تعبیر خواب ریش ، آرایش مردان و کدخدائی آنان است

تعبیر دیدن آب در خواب چیست؟ دیدن آب در خواب خوب است و نشان روشنایی و صفاست اما باید دید آب چه وضعی دارد و دارای چه کیفیتی و کمیتی است .

باسلام درخواب دهان مرده سکه گذاشتن. خواب دیدم سر مرده رابریدن و با سر دوستم جا ب جا کردن ای داخل کفن است ولی یکباره بلند میشود و میگوید من نمردم و زنده ام، تعبیر این خواب چیست؟

با سلام مجدد حضور محترم معبر عزیز ممنون که لطف کردید و این دو خواب را تعبیر فرمودید.

در مجموع‌، البسه‌ و پوشاک‌ در خواب‌ نشان‌ دهنده‌نقش‌ هایی‌ هستند که‌ ما در زندگی‌ ایفا می‌کنیم‌ و هم‌چنین‌ نمایانگر برداشت‌ و استنباط افراد روی‌ مامی‌باشند.

دیشب خواب دیدم سر کوچمون قطار داشت میرفت من افتادم زیرش قطار ازروی کلم رد شد ولی چیزی نشدم والان خیلی دوست دارم ببینم که تعبیر خوابم چیه.

خواب یه عروس بدون سر رو دیدم که دو زانو نشسته بود و سایه اش روی دیوار سر داشت ولی خودش نه و چند ارواح پشت سرش هی بهش تعظیم میکردن.خیلی ترسیدم و با خوندن آیت الکرسی از خواب بلند شدم.

دیدن تاج نقره‏اى در خواب، به معناى آن است که به زودى هدیه‏اى به دستتان مى‏رسد. اگر در خواب ببینید که روى سر کسى تاج مى‏گذارید، به معناى آن است که با تلاش فراوان به اهدافتان خواهید رسید. تاج گل

فاطما گل : باسلام.تعبیر خواب دیروز یکی از دوستان را خواندم. نوشته بودید سر درد داشتید و حالتون خوب نبود . ناراحت شدم و امیدوارم امروز بهتر باشید .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار