تبلیغات

تعبیر خواب طوفانی شدن دریا

۱ـ شنیدن زمزمه دریا با ساحل در خواب ، نشانه‌آن است که زندگی ای ملال آور و بی ثمر را سپری خواهید ساخت ، زندگی ای تهی از عشق و محبت . ۲ـ دیدن دریا در خواب ، نشانه آرزوهای بی ثمر است .

در خواب پادشاهی است، یا عالمی. اگر بیند که آب دریا روشن و صاف است، دلیل که پادشاه عالم و فاضل است. اگر تیره و صاف بود، دلیل که مفسد و ظالم است. اگر بیند که از آب دریا برخی بخورد، دلیل که به قدر آن چه خورده است عزت یابد.

تعبیر خواب با شنا از آب دریا بیرون آمدن ، رهایی از زندان و خدمت پادشاست تعبیر خواب غرق شدن در دریا و روی آب دریا ماندن این است که حرص در دنیا او را غرق کرده است تعبیر خواب غرق شدن در دریا سپس

تعبیر خواب کشتی,دیدن کشتی در خواب,تفسیر خواب کشتی,معنی دیدن کشتی در خواب, کشتی پایگاهی است که بر آن قرار می گیریم تا از آب بگذریم.

تعبیر خواب دریا طوفانی اگر تعبیر خواب خود را نیافتید آن را جستجو کنید. تعبیر خواب دریا ، تعبیر دیدن دریا در خواب

تعبیر خواب کشتی | دیدن کشتی در خواب تعبیر خواب کشتی سوار شدن,تعبیر خواب کشتی سواری,تعبیر خواب کشتی رانی,تعبیر خواب کشتی در دریا,تعبیر خواب کشتی درحال غرق شدن,تعبیر خواب کشتی روی اب,تعبیر خواب کشتی گرفتن با مرده,تعبیر

تعبیر خواب دریا,دیدن دریا در خواب,تفسیر خواب دریا,معنی دیدن دریا در خواب, نفایس الفنون نوشته دریا در خواب پادشاه است ولی به نظر من دریا را نباید صرفا پادشاه

سلام.من زیاد خواب نمیبینم ولی الان تقریبا یک سال میشه خواب دریا میبینم.خواب دیدم تو خونم اپارتمان بودم دریا بالا اومد طوفانی بود داش کم کم میومد بالا منم دنبال راه فرار ی راه پیدا کردم اومدم

دریا . دریا . تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی. اگر کسی بیند که در دریا است، دلیل که به خدمت پادشاه شود، یا مطیع مردی عالم و فاضل شود.

با تعبیر خواب پرده بکارت، تعبیر خواب پاره شدن پرده بکارت و تعبیر خواب از بین رفتن پرده بکارت توسط فرد دیگری همراه ما باشید. ازبین بردن پرده بکارت دختر به صورت غیر شرعی نشانه بدست آوردن مال حرام است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار