تبلیغات

تعبیر دیدن شیره خرما در خواب

چنان چه در خواب ببینید که خرما خیرات می کنید بهره ای نصیب شما می شود که هم وسیع است و هم زیاد. اگر در خواب دیدید که خرما می خورید و هسته اش را به زمین می افکنید سود بی دغدغه می برید. اگر ببینید که

خواب دیدن ریشه درخت نشانه‌ای از پیوند قوی صاحب خواب با زندگی و زمین است. چینی‌ها معتقدند کسانی که ریشه درخت را در خواب می‌بینند در وجودشان عنصر خاک دارند.

تعبیر خواب شیره دیدن شیره انگور، دلیل منفعت است. اگر بیند که در بسیاری از استان‌های کشورمان، از شیره خرما به جای شکر در پختن حلوا استفاده می‌کنند.

حضرت دانیال علیه‌السلام گوید: دهان در خواب دیدن، کلید کارها و خاتمه وى است و هر چه از دهان بیرون آید، تأویل آن بر گوهر کلام است، اگر نیکو است.

پشم در خواب دیدن نیکو است و میمنت دارد. پشم ارزنده ترین محصولی است که از گوسفند عاید ما می شود لذا در خواب نیز نمی تواند بد باشد.

کلمه کلیدی جهت جستجو: کلمه کلیدی جهت جستجو:

در ترکیب غذایی خرما، فسفر و آهن وجود دارد که مصرف شیره خرما در وعده صبحانه باعث فعال شدن سلول‌های عصبی و در ضمن مانع ایجاد کم‌خونی در افراد می‌شود.

تعبیر خواب جامع اینفو blog.infu.ir

۲- ترس و کابوس در خواب ارده ۵ قاشق سوپ خوری + عسل یک قاشق غذاخوری یا شیره انگور یا شیره خرما یک قاشق غذاخوری + پودر فندق یا پودر گردو با صدمه دیدن کلیه باعث کم ترشح شدن اریتروپویتین شده و کم

۹ ـ برنج دیشو Dishow (شیره خرما) مقدارى شیره خرما را در آب حل مى‌کنیم تا رقیق شود و آن را در قابلمه روى گاز مى‌گذاریم تا کاملاً جوش آید، آب برنجى را که قبلاً خیسانده‌ایم گرفته و آن را در آب و شیره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار