تبلیغات

تعبیر خواب ذکر تسبیحات اربعه

 · صفحه ۲- علم خواب و تعبیر خواب که خداوند ثواب یک ختم قرآن را به قاری آن می دهد ؛ دوم ، خواندن تسبیحات اربعه ” سبحان الله و الحمدلله و لا اله الا الله والله اکبر ” که ثواب یک حج و عمره را دارد ؛ سوم

البتّه همین تسبیحات اربعه در نماز هم گفته می‌شود؛ منتها تقدیم برخی از اینها و تأخیر برخی دیگر از این چهار تا، مربوط به دستورات خاصّ الهی است.

در رکعت سوم و چهارم نماز، به جای سوره ی حمد می توان ذکر تسبیحات اربعه را قرائت کرد. تسبیحات اربعه از مجموع تسبیح، تحمید، تهلیل و تکبیر برآمده است که همه به نوعی از خانواده ی تسبیح می باشند.

اولین بلاگ درباره تعبیر خواب. اگر کسی می خواهد با عرش کریم ارتباط برقرار کند شب موقع خواب بر ذکر « یاکریم» مداومت نماید . ۱۲ بار تسبیحات اربعه ۱۵ بار صلوات۷بار ناد علی را می خوانیم درخواب به

بعضی گفته اند: منظور ذکر اسماء و صفات حسنی است. و بعضی طبق روایتی آن را به معنی تسبیحات اربعه را سی بار تکرار کردن، و یا تسبیح حضرت فاطمه(ع) گفته اند.

ولی در تعبیر خواب گفته اند، مرگ پدر و مادر یعنی شکست در زندگی برای مدتی محدود . إن شاء الله که با دعا و صدقه از شکست احتمالی رهایی می یابید.

۳- رعایت آداب خواب , از جمله : وضو گرفتن , خواندن سوره های توحید، ذکر صلوات، تسبیحات اربعه، تسبیح حضرت زهرا ( سلام الله علیها ) , آیه الکرسی , بخصوص خواندن آیه ی آخر سوره ی کهف و نیز توسل به امام

امام علی(ع):هر کس بعد از نماز های واجب هر کدام از تسبیحات اربعه را ۱۰مرتبه بگوید یا ۱۰ مرتبه تسبیحات اربعه را بگوید خداوند هزار بلا را در دنیا از او دور سازد که یکی از انها مرتد شدن است .وهزار درجه

حرم‌های معصومین(ع) از مکان هایی هستند که انوار الهی بدون حجاب در آن جا تجلی می‌یابد و هر قلبی که بخواهد نورانی شود و به سوی خداوند راه پیدا کند می‌تواند از این منزلگاه‌های نورانی راه خویش را بیابد.

گذشته از این، وضو کسالت و خواب را از آدمى دور مى‏کند و دل را براى قیام در حضور حضرت پروردگار پاکیزه مى‏سازد، در روایات اسلامی داریم که الوضو نور.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار