تبلیغات

تعبیر خواب دیدن روز عاشورا

این خواب تعبیر ندارد انشاء الله در خارج حاجتتان رواشده و شما در مجلسی بودید که مورد نظر خاص آقا صاحب الزمان علیه السلام بوده است.

آیا تعبیر خواب صحت دارد؟ تعبیر خواب صحت دارد و قرآن و حدیث از آن خبر داده است. البته همه کس نمی تواند تعبیر خواب کنند و نیز همه ی‌ خواب ها تعبیر ندارند.

تعبیر خواب طلا,دیدن طلا در خواب,تفسیر خواب طلا,معنی دیدن طلا در خواب, دیدن طلا در خواب برای مردان رنج و اندوه است و برای زنان نیکو است.

سلام روز بخیر ببخشید من خواب دیدم به طور خیلی اتفاقی خودمو و دوستمو در حرم امام حسین (ع)دیدم انگار که منو دوستم تو حیاطش بودم و از دور داخل ضریح رو میدیدم بهد از کلی گریه و خوشحالی و صحبت با آقا یک خانم محجبه رو دیدم که

خواب زیارت عاشورا. چند مدت پیش خواب میدیدم که در حالی که اشکها از چشمم سرازیر بود هم چنان زیارت ائمه را میخوادم.

بخدا راست میگم خواب دیدم تو روز عاشورا یکی از یاران امام حسینم که فقط یه نفر باهاش فاصله دارم و سوار اسب بودیم امام حسین یه کلاه خود سبز سرش بود ک ناگهان لشکر یزید حمله میکنه به امام حسین خودش

دیدن اعیاد در خواب خوب است و معبران برای اعیاد مذهبی هر یک تعبیر خاصی نوشته اند. اگر در خواب ببینید عید است و شما گریه می کنید از غم و اندوه نجات می یابید و گشایش در زندگیتان پدید می آید.

در یک سوم آخر شب خواب صحیح است و از ۱۵ روز تا دو ماه و تا یک سال تعبیر می شود. ساعت ۵/۴ صبح در سپیده دم از یک هفته تا یک ماه تعبیر می شود.

«تعبیر خواب حسین علیه السلام» چاپ ایمیل حسین بن علی(ع) که برای بیعت با یزید دعوت شده بود، همان شب کنار قبر جدّش، رسول خدا(ص) رفت و آن حضرت را زیارت نمود و از امّت شِکوِه کرد که مرا تنها گذاشته

باسلام .من خواب دیدم در روز عاشورا کنار علم پارچه ای ایستاده بودم گریه می کردم و اشکهای زیادی می ریختم .ودیدن خواب من شب ساعت ۲:۳۰دقیقه بود باتشکر.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار