تبلیغات

تعبیر خواب دیدن حضرت علی اکبر

حضرت علی اکبر(ع) «تعبیر خواب حسین علیه السلام» به مقامی بلند برسد و با شهادت ، بالاترین پاداش را از خداوند بگیرد حضرت از خواب بیدار شد و خواب خود را برای اهل بیت خویش نقل کرد پس از شنیدن این

با سلام. من چند وقت پیش خواب حضرت محمد(ص) را دیدم(چهره کامل). خودم هم در آنجا حضور داشتم. مکانی مذهی بود و در صف اول آن حضرت رقیه ، حضرت زینب ، حضرت علی اصغر و حضرت علی اکبر را دیدم.

تعبیر خواب مرده از دید حضرت امام جعفر صادق ع. دیدن کفن مرده در خواب دلیل بر مال یا ظاهر شدن مشکل یا فساد دین است. تعبیر خواب زنده شدن مرده ای که معروف است دلیل بر مال است

من در عالم خواب دیدم، که یازده ستاره و خورشید و ماه در برابرم سجده می‌کنند».[۶] حضرت یعقوب(علیه‌السلام) که تعبیر خواب را می‌دانست[۷] از او خواست تا راز خود را از برادرانش پوشیده دارد.

جریان خواب دیدن حضرت ابراهیم(ع) در مورد کشتن فرزندش اسماعیل(ع) و نیز داستان رؤیای حضرت یوسف(ع) که واقعیت چهل سال پس از آن در عالم خواب بر او آشکار گردید و رسیدن به مسند بزرگی مصر را مشاهده نمود

در بیان تعبیر خواب حضرت یوسف علیه السلام که به دوازده باب است جهت استفاده مومنین و مومنات و دوستان در اینجا بیان میشود امید است ما را از دعای خیر خودشان بی بهره نکنند. کند و بعد از آن بعدد هر

هنگامی که نگاه کردم: گویی قبر گشوده شد و امام حسین علیه‏السلام را دیدم که فرزند بزرگوارش علی اکبر علیه‏السلام پایین پای مبارکش بود و طفل شش ماهه‏اش علی اصغر علیه‏السلام روی سینه‏ی پاکش.

اگر در خواب بیند که با شیر جنگ می کرد، دلیل است بر دشمنی خصومت کند و از ایشان آن کس را ظفر باشد که غالب گردد.

روبروی در ورودی کلبه تمثالی از حضرت علی ( ع ) با آن ذوالفقار آبدیده و صورت ملکوتی نصب کرده بود و یک تبرزین را بر روی پوست بزی آویخته بود . وسایل زندگی اش معمولی ، اندک و فرسوده بودند .

تعبیر خواب موش- تعبیر خواب جامع و کامل دیدن موش در خواب Rat توجه: مطلب «تعبیر خواب موش- تعبیر خواب » در وبسایت خبربان (اخبار روز ایران) منتشر شده‌است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار