تبلیغات

تعبیر دیدن روز عاشورا در خواب

این خواب تعبیر ندارد انشاء الله در خارج حاجتتان رواشده و شما در مجلسی بودید که مورد نظر خاص آقا صاحب الزمان علیه السلام بوده است. و الله العالم موفق باشید.

روز ۱۳ ام ماه : بعد از ۹ روز تعبیر می شود. در روز ۱۴ ام ماه بعد از ۲۶ روز. در روز ۱۵ ام ماه : بعد از ۳ روز. در روزهای ۲۸ ام، ۲۹ ام و ۳۰ ام ماه شمسی ، تعبیرش در همان روز پیدا می شود. خواب خوب و بد در ماه های قمری

سلام روز بخیر ببخشید من خواب دیدم به طور خیلی اتفاقی خودمو و دوستمو در حرم امام حسین (ع)دیدم انگار که منو دوستم تو حیاطش بودم و از دور داخل ضریح رو میدیدم بهد از کلی گریه و خوشحالی و صحبت با آقا یک خانم محجبه رو دیدم که

تعبیر دیدن اموات در خواب, تعبیر خواب مرده در خواب, تعبیر دیدن مرده به خانه امدن, تعبیر خواب دیدن مرده زن, تعبیر خواب مرده دیدن, تعبیر غذا دادن به مرده, خواب مرده دیدن, تعبیر خواب شیر دادن اموات

اگر در خواب ببیند بازن مرده جماع کرد، حاجتش برآورده مى شود. اگر در خواب ببیند با مادر یا خواهر خود که مرده اند جماع کرد، از اموال مرده جیزى به او مى رسد.

آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ دیدن چهره های شاد و خندان در خواب ، علامت سعادت و خوشبختی است . ۲ـ دیدن چهره های اندوهگین و اخمو ، نشانه بدبختی و درد سر است . ۳ـ دیدن چهره زشت در خواب ، علامت اختلاف و

شیر شتر در خواب نعمتی است که در سفر عایدتان می شود یا از راه دور می آید. روی هم رفته شیر در خواب های ما نعمت است و هر چه تازه تر باشد بهتر است . شیر آب معاش ما است و طریقی است که امرار معاش می کنیم.

۴ـ دیدن زانوهای بد شکل در خواب ، علامت آن است که وقایع تلخ و ناراحت کننده جای امید و اشتیاق را خواهد گرفت . زایمان ۱ـ خواب زایمان در خواب ، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است .

تعبیر خواب تعبیر خواب , خواب دیدن , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , فیلم/ توضیحات مینا وحید در مورد ویدئو جنجالی پخش نذری در روز عاشورا.

زن موقعی در خواب صاحب تعبیر می شود که مجهول و نا شناخته باشد و شما در خواب فقط او را به عنوان زن ببینید و بشناسید. در چنین صورتی دیدن زن در خواب برای مرد هدف و مقصود است و برای زن رقیب و دشمن.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار