تبلیغات

تعبیر خواب شن زار

تعبیر خواب چمن زار به روایت آنلی بیتون. ۱ـ اگر خواب ببینید بر چمنزاری یک دست قدم می زنید ، علامت آن است که در زندگی شما موقعیتهای نشاط آور بسیاری وجود خواهد داشت .

اگر در خواب بببند که مارى به دور بدنش پیچیده ، تعبیر آنست که خواب بین اسیر و کرفتار هیجانات خویش است . اگر ببیند مارى دمش را به دهان برده است ، نشانگر میل به مقاربت و همخوابکى است .

سلام من خواب دیدم که در یک لجن زار غرق شدم ولی ناگهان مرد غریبه ای مرا نجات داد. تعبیر این خواب چیست؟ لطفا جواب بدین خیلی نگرانم.

والپیپر گندم زار, تعبیر برداشت گندم, تعبیر خاب گندم دادن به کسی, تعبیرخواب چیدن گندوم زردشده, گندم زار طلایی, تعبیرخواب گندم, گندمزار سبز, خواب دیدن مزرعه گندم, خرید چند شاخه گندم, تعبیر خواب

تعبیر خواب گاودر همین کتاب در مورد گاو مکرر اشاره شد و نوشته ام که حیوانات حلال گوشت نعمت و برکت و خیر و خوبی هستند و گاو بیشتر چون منبع ر شن م تعبیر خواب.

اگر چنین روحی در خواب با حالت زار و نحیفی ظاهر شود ، علامت آن است که دوست شما به زودی خواهد مرد شن. آوریل ۹, ۲۰۱۲٫ ۳۳۸ .

غایط، یا مدفوع انسان چیزی است که در خواب ها بسیار دیده می شود و غالب مراجعه کنندگان به معبران در این باره سئوال می کنند و اهل تعبیر نیز فراوان در این باره حرف زده و نوشته اند.

خواب دیدم دارم با یه شتر بزرگ تو آسمون پر ستاره شب پرواز می کنم زیر پام یه دشت شن زار یا شایدم صحرا بود .

خواب دیدم از گذری پر از نی زار رد می شوم ولی به قدری مار اطراف گذر خوابیده که من می ترسیدم رد شوم ناگهان دیدم خانه مادرم هستم ماری زرد که خطوط مشکی داشت خانه مادرم خوابیده بود و من می ترسیدم اما

تعبییر خواب : دل مشغولیهای روزمره-دوستان عزیز من از علم تعبیر خواب خیلی خوشم می یاد و هر چی تو اینترنت می بینم سیو می کنم اگر دو ست داشته باشید از این به بعد اینجا او نا رو بزارم البته بون ذکر منبع چون یادم نیست از کجا بودن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار