تبلیغات

تعبیر خواب شانه زدن

با تعبیر خواب شانه، تعبیر خواب شانه زدن مو، تعبیر خواب هدیه دادن شانه، تعبیر خواب شانه زدن موی سر زن و تعبیر خواب شانه شکسته همراه ما باشید.

تعبیر خواب شانه,دیدن شانه در خواب,تفسیر خواب شانه,معنی دیدن شانه در خواب, خود شانه نشانه پریشانی فکر و خیال است. نه به معنی غم و اندوه بل که تشتت فکر و تردید در اتخاذ تصمیم و گاه تردید در انتخاب.

تعبیر خواب حرف آ بر اساس حروف الفبا -آکا تعبیر خواب شانه تعبیر خواب شانه سر تعبیر خواب شانه زدن موی سر تعبیر خواب شانه چوبی تعبیر خواب شانه زدن موها تعبیر خواب شانه زدن به مو تعبیر خواب آکا

شانه شانه در خواب، دلیل بر مردی بود که او را حسبی و نسبی نبود و در دین او نفاق بود. اگر بیند سر و ریش خود را شانه می کرد، دلیل که از غم فرج یابد.

تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط دیگران خواب دیدن اینکه کسی موهاتان را کوتاه می‌کند بیانگر این است که شما احساس کمبود (کاهش) قدرت می‌کنید.

۱ـاگر زنی خواب ببیند به گیسوان زیبای خود شانه می زند یا در حال آرایش یا رنگ کردن یا مش کردن موهایش یا بافتن موهایش هست ، علامت آن است که در امور مربوط به خود چندان دقتی به خرج نمی دهد و با این

تعبیر خواب ابن سیرین | تعبیر خواب پرشین فال جامع ترین تعبیر خواب آنلاین بیش از ۳۵۰۰ کلمه و ۱۵ معبر

شانه در خواب، دلیل بر مردی بود که او را حسبی و نسبی نبود و در دین او نفاق بود. اگر بیند سر و ریش خود را شانه می کرد، دلیل که از غم فرج یابد.

با تعبیر خواب زنده شدن مرده، تعبیر خواب مردن دوباره مرده، تعبیر خواب صحبت و همنشینی با مرده همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید دیدن نزدیکان و اقوام فوت شده در خواب بیش از نیمی از رویاهای مردم را تشکیل می

سلام وقت بخیر امکان داره این خواب و تعبیر کنید من خواب دیدم که یه فالگیر خانوم که قبلا هم برای من فال گرفته بود تلفنی دوباره برای من فال گرفت دررابطه با من و کسی که دوسش دارم و ازهم درحال حاضر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار