تبلیغات

تعبیر خواب سطل ماست

تعبیر خواب ماست محمدبن سیرین گوید: دیدن ماست شیرین، دلیل منفعت بود و ماست ترش، دلیل غم و اندوه بود. حضرت دانیال گوید: دیدن ماست در خواب ،دلیل مال است که از سفر حاصل کند. ابراهیم کرمانی گوید: دیدن ماست در خواب ،دلیل مال است

تعبیر خواب تعبیر خواب , خواب دیدن , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب دانیال , تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی ,تعبیر خواب ابراهیم کرمانی

دیدن ماست درخواب،دلیل مال است که از سفر حاصل کند. اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید: دیدن ماست در خواب ،دلیل مال است که از سفر حاصل کند.

در این پست ما به تعبیر خواب شیر خوردنی و لبنی یا شیر پاستوریزه گاو و شیر مادر می پردازیم . در این میان شیر خوردن ، شیر دادن به فرزند یا بچه ، شیر در سطل ظرف لیوان بررسی شده است .

تعبیر خواب حرف س بر اساس حروف الفبا. همه ما وقتی خوابی می بینیم به دنبال راهی برای تعبیر آن هستیم و به کتابها و سایت های مختلفی مراجعه می کنیم.

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی. معبران پستان را در خواب دختر تعبیر کرده اند و شیری که از پستان می تراود نوشته اند که نعمت است که باز به همان دختر باز می گرددو مربوط می شود.

یکی از خواب هایی که بسیار متداول هست و البته تعابیر بسیار زیادی نیز دارد تعبیر خواب مرده می باشد .

اگر ظرف شیر یا سطل شیر را در دست گرفتید نشان از موفقیت شما در زندگی می شود همچنین بلا و گرفتاری از شما دور می شود . تعبیر خواب شیر و ماست و سرشیر بر سر سفره نشان از زندگی خوب هست .

تعبیر خواب , همیشه جالب بوده و از قدیم الیام انجام میشده است . شما هم میتوانید با یک کلیک تعبیر خواب خود را جستجو کنید . خواب‌هایی که می‌بینیم بازتاب حالات روحی، دغدغه‌ها و ضمیر ناخودآگاه ماست.

سلام میشه خواب منو تعبیر کنید خواب دیدم پسری که دوستش دارم و خیلی وقته از هم دور و بی خبریم، یه جایی مثل دانشگاه جلوم سبز شد و اومد پیشم و رفتیم و تو راهرو رو ٢ تا صندلی نشستیم و دست من و گرفت تو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار