تبلیغات

چگونه اعتدال پاییزی را جشن بگیریم؟

اعتدال پاییزی اولین روز پاییز است. جشن اعتدال پاییزی در فرهنگ های مختلفی برگزار می شود. برای بیشتر مردم، پاییز زمان برداشت محصول، حفظ مواد غذایی برای ماه های آینده، لذت بردن از رنگ های متنوع برگ ها و شروع آماده سازی جسمی و روحی برای ماه های سرد پیش رو است. شاعر معروف (کیتس) می گوید پاییز فصل مه و ثمردهی دلپذیر است. فصل زیبای پاییز پر از روزهای رنگارنگ و پر شور است. در اینجا روش های جالبی برای جشن گرفتن اعتدال پاییزی بیان شده است.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-1-1

۱ معنی اعتدال پاییزی را درک کنید. در این روز طول شب و طول روز یکسان می باشد. هنگامی که اعتدال پاییزی می گذرد به تدریج به طول شب اضافه می شود و دما کم کم کاهش می یابد. پاییز هم زمان برداشت محصول اصلی است و هم زمان تعیین نیازهای زمستان آینده است. این همان معنای تعادل پاییزی است زمانی که شما تعادل را به زندگی خود برمی گردانید.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-2

۲ برای استقبال از پاییز شب قبل از آن بیدار بمانید. بسیاری از مردم دوست دارند شب را بیدار بمانند و به استقبال پاییز بروند. شاید بتوانید آن شب همراه با دوستانتان بوسیله میوه های پاییزی مثل کدو، گلابی و سیب یک میهمانی بگیرید.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-3

۳ یک کار دستی درباره پاییز بسازید. برای بیان شادی خود از آمدن پاییز یک کاردستی با محصولات پاییز مانند کدوتنبل و برگهای زرد و نارنجی نمادی از پاییز در حیاط خود بسازید. یا یک مترسک درست کنید. کاردستی شما می تواند برای بیان قدردانی از برداشت محصولات باشد.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-4

۴ خلاق باشید. برای کسانی که عاشق هنر هستند زمان خوبیست تا هنر خود را نشان دهند.از ایده هایی مانند درست کردن تاج گل، درست کردن کارت پستال، استفاده از برگ یا ساقه ذرت برای دکوراسیون نیز می توانید استفاده کنید.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-5

۵ یک لیست از برداشت درونی خود تهیه کنید. برداشت درونی بر می گردد به تمام تجربیات و دستاوردهایی که شما در طول چند فصل گذشته خود بدست آورده اید. این یک راه شکرگذاری در زندگی است. شما متوجه می شوید چه کارهایی انجام داده اید و با چه مشکلاتی در طول چند ماه گذشته مقابله کرده اید. سپاسگذار آنچه که دارید باشید.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-6

۶ اگر شما یک عکاس، هنرمند یا نویسنده هستید، سعی کنید از پاییز برای کارهای هنری خود الهام بگیرید. فقط روی تغییرات برگ ها و محصولات فراوان تمرکز نکنید معانی عمیق تری از این فصل را در نظر بگیرید. شاید زمان شروعی برای تغییر شما و ابراز خلاقیت شماست.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-7

۷ اندیشیدن.در این فصل از فعالیت های تابستان کاسته می شود و شور و هیجان تابستان جای خود را به آرامش پاییز می دهد. در مورد راه خود و رشد درونی خود فکر کنید. سعی کنید تعادل خود را بیابید مانند طبیعت که تعادل خود را در اعتدال پاییزی می یابد.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-8

۸ به دنبال بهبود سلامتی خود باشید. اکنون زمان خوبی برای بازگشت تعادل سالم به زندگی شماست. غذاهای خوشمزه ای از محصولات این فصل وجود دارد که به شما کمک می کنند یک رژیم غذایی سالم در این زمان از سال داشته باشید محصولاتی مانند سیب، انگور، هلو، آلو، گلابی، هندوانه، کرفس، کدو، بادمجان، کدو سبز و فلفل دلمه ای. همه این محصولات را می توان برای یک رژیم غذایی سبک، سالم و پر انرژی در زندگی استفاده کرد. شما می توانید برای حمایت از تولیدکنندگان، از محصولات ارگانیک استفاده کنید که به حفظ خاک سالم ،حیات وحش وتعادل محیط زیست کمک می کند.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-9

۹ خانه خود را به یک پناهگاه تبدیل کنید. پاییز زمانی است که بیشتر افراد زمان بیشتری را در خانه می گذرانند و زمان خوبی برای بازگرداندن تعادل در خانه است. دکوراسیون پاییزی را در خانه ایجاد کنید. فضایی را ایجاد کنید که نور بیشتری وارد خانه شما شود با آمدن اعتدال پاییزی روزها شروع به کوچک شدن می کنند پس برای نورپردازی و نور بیشتر در خانه اقدامی بکنید. چرا که نور پردازی خوب باعث می شود روحیه خود را حفظ کنید.

aid1006846-900px-celebrate-the-autumn-equinox-step-11

۱۰ به اجداد خود افتخار کنید. در ژاپن یک رسم است که در روز اعتدال پاییزی به دیدن قبر اجداد خود می روند. این یک رسم متفکرانه است به عنوان راهی برای ارتباط با گذشته، خانواده خود و یادآوری ارزش جایگاهتان در درخت خانواده.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار