تبلیغات

تعبير خواب چراغ خوراک پزي

منوچهر مطیعی تهرانی گوید : دیدن لامپ در خواب تعابیر خوب و گسترده ای دارد. اگر در خواب ببینید لامپی را به یک سر پیچ می بندید که جائی را روشن کنید نیکو است 

پزی آشپزی می&zwnj کنم برای خواب و نظافت گاهی من. چراغ خوراک پزی زن کارتن خواب را در میان شعله. حرکت با چراغ خاموش یا به تعبیر دیگر درک ناپذیری.

اگر شما هم چراغ در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب چراغ می گردید می توانید در این مطلب براحتی تعبیر خواب در هر دو دست او چراغ روشن باشد ، رسیدن به مراد است.

اگر مردی مجرد در خواب ببیند که چراغ افروخته یا چراغی را می افروزد زنی در زندگیش پیدا می شود یا عاشق می شود و ازدواج می کند را در آکاایران ببینید.

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی با آتش‌زنه [وسیله‌ای که با آن آتش روشن می‌کنند] چراغ را روشن می‌کنی، یـعـنـی اگر ازدواج کرده‌ای، از زنت صاحب فرزند می‌شوی، یا اگر 

توضیحات صفحه: نتایج جستجو در لغتنامه فارسی دهخدا برای چراغ خوراک پزي ،صفحه ۱٫

توضیحات صفحه: نتایج جستجو در تعبیر خواب جس جو برای چراغ خوراک پزی ،صفحه ۱٫

تعبیر خواب چراغ نفتی | تعبیر خواب پرشین فال جامع ترین تعبیر خواب آنلاین بیش از ۳۵۰۰ کلمه و ۱۵ معبر.

دیدن چراغ نفتی در خواب و معنی آن | تعبیر خواب چراغ نفتی.

با تعبیر خواب اجاق (تون) همراه با آتش، تعبیر دیدن اجاق گاز در خواب، تعبیر خواب پختن روی اجاق گاز و تعبیر اجاق گاز در آشپزخانه همراه ما باشید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار