تبلیغات

تعبير خواب جنين خوردن

تعبیر خواب سقط جنین به این صورت است که بیننده خواب با از دست دادن محمد بن سیرین گوید: خوردن بچه سقط شده دلیل بر رنج و بیماری تن کند.

تعبیر خواب جنین ، تعبیر دیدن جنین در خواب. منوچهر مطیعی تهرانی گوید: جنین نیز مثل جفت از چیزهایی است که مردان کمتر در خواب می بینند یا اصلا نمی بینند.

تعبیر خواب جنین,دیدن جنین در خواب,تفسیر خواب جنین,معنی دیدن جنین در خواب, جنين نيز مثل جفت از چيزهايي است که مردان کمتر در خواب مي بينند 

جنین نیز مثل جفت از چیزهایی است که مردان کمتر در خواب می بینند یا اصلا نمی بینند. معمولا زنان در خواب جنین می بینند و چنانچه زنی را در آکاایران ببینید.

تعبیر خواب جفت یا همراه جنین در شکم مادر، دیدن جفت بیرون آمده از بدن همسر و

تعبیر خواب سقط جنین به این صورت است که بیننده خواب با از دست دادن محمد بن سیرین گوید: خوردن بچه سقط شده دلیل بر رنج و بیماری تن کند.

تعبیر خواب خوردن گوشت انسان مرده یا زنده را چندین کاربر از سایت درخواست داشتند در واقع بدست اوردن مال حرام و یا روی اوردن به انجام اعمال 

تعبیر خواب آدم خواری،تعبیر آدم خواری در خواب،تعبیر دیدن آدم خوار در خواب,خواب دیدن آدم خواری،تعبیر خواب,دیدن آدم خواری در خواب،آدم خواری,تعبیر خواب خوردن آدم.

محمد بن سیرین گوید: خوردن بچه سقط شده دلیل بر رنج و بیماری تن کند. دیدن خواب بارداری و سقط جنین می تواند معناهای متعددی داشته باشد.

سلام دوستان خواب چه میوه ای تو بارداری پسر و چه میوه ای دختره؟ من تا خالا خواب گردو. مغز بادام. انار و انگور سفید دیدم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار