تبلیغات

تعبير خواب تور سبز

با تعبیر خواب پارچه سبز، تعبیر خواب پیراهن و لباس دوخته شده از پارچه سبز، تعبیر خواب بالش سبز و تعبیر خواب مقنعه سبز همراه ما باشید.

برتنشان جامه هایی است از دیبای نازک سبز و دیبای ضخیم و به دسبندهایی از سیم زینت شده اند .و پروردگار شان از رنگ سبز در تعبیر خواب: امام صادق علیه السلام می 

۱۰ـ ديدن لباس سبز در خواب ، نشانة اميد و خوشبختي و شادماني است . به نظر برسند ، خواب او تعبيري اين گونه خواهد داشت ، او در عملي كردن نقشه اي با ارزش خطا خواهد كرد.

تعبیر رنگ ها در خواب از دیدگاه روانشناسی تعبیر رنگ ها در خواب,رنگ سفيد در خواب,رنگ سبز در خواب,ديدن رنگ زرد در خواب,ديدن رنگ بنفش در خواب.

محمدبن سيرين گويد: رنگ سفيد به خواب ديدن در جامه ها و غيرآن، دليل بر صلاح و پاكي دين كند و رنگ سرخ درخواب، مردان رنج و كراهت بود و زنان را نيكو بود و رنگ سبز از 

تعبیر خواب پیراهن صورتی و تعبیر خواب پیراهن مشکی و تعبیر خواب پیراهن قرمز و تعبیر خواب پیراهن آبی و تعبیر خواب پیراهن سبز را در آکاایران ببینید.

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس! ابن سیرین می‌گوید: تعبیر سبز بودن لباس و غیره، خیر و درستی در دین و دنیا می‌باشد. قرمز.

10ـ ديدن لباس سبز در خواب ، نشانة اميد و خوشبختي و شادماني است . تعبیرخواب لباس عروس ویا عزا ویا لباس شستن و همچنین کمد لباس ,جیب لباس ویا جا رختی را مطالعه .. روی لباسم یک مقدار حدود ۱ متر تور گاز سفید کار شده.

يادآوري خواب ها به شکل سياه و سفيد و خاکستري معني و مفهوم خاصي دارد. در شرايط خاص ،سبز علامت حسادت هم به حساب مي آيد. با ديدن اين تعابير،و بدون در نظر گرفتن عوامل ديگر فورا نتيجه گيري کرده و خوابمان را تعبير کنيم!

تعبیر خواب لباس مشکی,تعبیر خواب خریدن پیراهن, تعبیر خواب هدیه گرفتن جامه سرخ خرمی است یا خشم و جامه سبز را جامه بهشتیان دانسته اند که 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار